Kimi ni Todoke

Tematyka: Szkolne życie
Rok: 2010
Odcinki: 1
Liczba odcinków: 1
Gatunki: Romans
Kraj: Japonia

Film oparty na popularnej mandze Shiiny Karuho pod tym samym tytułem. Sawako Kuronuma marzy o normalnym życiu i znalezieniu przyjaciół. W jej przypadku jest to o tyle trudne, że jej długie czarne włosy i blada cera sprawiają, że wszyscy się jej boją i przekręcają jej imię na „Sadako”. Jej idolem jest Shota Kazehaya, najpopularniejszy chłopak w klasie, którego wszyscy lubią. Jest jej dokładnym przeciwieństwem i takim typem osoby, którym ona zawsze chciała zostać. Sawako nie wie, że Kazehaya też jest nią zainteresowany. Od słowa do słowa, ich relacje zaczynają się zacieśniać…

1 comment

  • Faelwen 2 miesiące ago

    Z jednej strony rozumiem, czemu zrobili film, a nie serial, ale z drugiej nie mogę zdzierżyć, że tak potraktowano tę historię. Niesamowicie okrojona, drugi wątek romansowy w ogóle nie jest rozwinięty… Jakkolwiek tę historię kocham, tak tego filmu nie potrafię ocenić tak wysoko jak anime.
    Jest przyjemny, owszem, ale też nic specjalnego, wątek Sawako i Kazehayi nie jest rozwinięty jak należy. Rozpędzili się z akcją i wszystko wyszło mdło.
    Ach, i nie podoba mi się filmowy Pin :c

Add your comment