Na krańcu Tokio znajduje się Prywatna Akademia Hachimitsu przeznaczona tylko dla młodych kobiet. Z nadejściem nowego roku, zmienia się władza szkoły a wraz z nią wieloletnia tradycja. Po raz pierwszy w historii do rekrutacji zostają dopuszczeni mężczyźni, jednak egzaminy wstępne zdaje zaledwie pięciu kandydatów. Kiyoshi Fujino – jeden ze szczęśliwców – jest mocno podekscytowany faktem, że będzie uczęszczał do szkoły, której zdecydowaną większością są młode dziewczyny, jednak nie jest świadomy tego, jaki los go wkrótce spotka

2 komentarze

 • Kinga ^^ 1 rok ago

  Według mnie ona nie jest skończona :/
  Oni powinni ratować ukryty samorząd, a nie tylko się patrzeć jak inny zamyka je 🙁
  Nawet dziwne, że nie pokazali twarzy tego obecnego :O

  Może jakiś specjał się szykuje 🙂

  Ogólnie mi sie podobała, ale momentami miałam dosyć tych „cycuszków” wice…

 • Shadow_of_STLKR 9 miesięcy ago

  Chciał bym podziękować, tłumaczą, uploaderą, korektorom i twórcą oczywiście 😉
  Super serial! Dawno nie oglądałem dobrego anime, a to zaspokoiło mój niedobór japońskiej kultury 😛
  Postacie bardzo dobrze odwzorowane wyglądem i charakterem (chociaż „Przewodnicząca” kiepsko wypadła, w GTO też nie była lepsza). Zgodność z fabułą, efekty specjalne, pomieszczenia, też świetne. …ale jedno mnie dręczy, że nie było pokazane skąd mają te wszystkie rzeczy.
  .
  Kinga ma racje powinni ratować samorząd przed więzieniem, a Kyoske mógłby się opamiętać i wybrać Hane po tym wszystkim, choć ja twierdze że to parodia i powinno być nawet więcej zboczonych kątów kamer, w każdej sytuacji w której tylko można było. Denerwuje mnie cenzura, a Prison School i tak nie jest dla dzieci. Według mnie takie produkcje powinny być pokazywane naturalnie (czyli +18) a nie jakieś kadry które specjalnie zasłaniają i magiczne rozbłyski.
  Moja najlapsza drama jak na razie.

Add your comment