Switch Mode

A Tale of Thousand Stars 05 PL

Drama Sub Wydano 20 lutego, 2023 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial A Tale of Thousand Stars

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz A Tale of Thousand Stars 05 PL, Oglądaj A Tale of Thousand Stars 05 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial A Tale of Thousand Stars zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

A Tale of Thousand Stars

A Tale of Thousand Stars

1000 Stars, A Tale of a Thousand Stars, Nithan Phan Dao
Ocena 8.6
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jan 29, 2021 - Apr 2, 2021 Czas trwania: 1 hr. 5 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 10 Obsada: , , , , ,
Po tragicznej śmierci nauczycielki-wolontariuszki Torfun jej serce otrzymuje chłopak o imieniu Tian. Dzięki jej pamiętnikowi poznaje tajemnie oraz zainteresowania nauczycielki, jak również jej obietnicę, że policzy 1000 gwiazd razem ze strażnikiem leśnym Phuphą. Tian postanawia iść w ślady Torfun i spełnić jej życzenie. Jako nowy nauczyciel w wiosce decyduje się zbliżyć do Phuphy, który początkowo traktuje go ozięble. Gdy powoli zaczynają się do siebie zbliżać, Tian zauważa, że w obecności strażnika jego serce zaczyna bić szybciej. Chłopak zakochuje się w Phuphie tak jak poprzednia właścicielka serca. Czy Tianowi uda się spełnić obietnicę o policzeniu 1000 gwiazd?

Powiązane Odcinki

A Tale of Thousand Stars 04 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 1 rok temu

A Tale of Thousand Stars 06 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 1 rok temu

Komentarz