Switch Mode

A Tale of Thousand Stars 09 PL

Drama Sub Dodany dnia 9 czerwca, 2023 · ? views · Dodał Enigma · Seria A Tale of Thousand Stars

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz A Tale of Thousand Stars 09 PL, obejrzyj A Tale of Thousand Stars 09 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria A Tale of Thousand Stars zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

A Tale of Thousand Stars

A Tale of Thousand Stars

1000 Stars, A Tale of a Thousand Stars, Nithan Phan Dao
Ocena 8.6
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Jan 29, 2021 - Apr 2, 2021 Czas trwania: 1 hr. 5 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 10 Obsada: , , , , ,
Po tragicznej śmierci nauczycielki-wolontariuszki Torfun jej serce otrzymuje chłopak o imieniu Tian. Dzięki jej pamiętnikowi poznaje tajemnie oraz zainteresowania nauczycielki, jak również jej obietnicę, że policzy 1000 gwiazd razem ze strażnikiem leśnym Phuphą. Tian postanawia iść w ślady Torfun i spełnić jej życzenie. Jako nowy nauczyciel w wiosce decyduje się zbliżyć do Phuphy, który początkowo traktuje go ozięble. Gdy powoli zaczynają się do siebie zbliżać, Tian zauważa, że w obecności strażnika jego serce zaczyna bić szybciej. Chłopak zakochuje się w Phuphie tak jak poprzednia właścicielka serca. Czy Tianowi uda się spełnić obietnicę o policzeniu 1000 gwiazd?

Related Episodes

A Tale of Thousand Stars 08 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 10 miesięcy temu

A Tale of Thousand Stars 10 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 10 miesięcy temu

Comment