Switch Mode

Abyss 06 PL

Drama Sub Wydano 26 czerwca, 2023 · ? views · Opublikowane przez Retro · Serial Abyss

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Abyss 06 PL, Oglądaj Abyss 06 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Abyss zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Abyss

Abyss

Eobiseu, Abyss: Soul Revival Marble
Ocena 7.9
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: May 6, 2019 - Jun 25, 2019 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Seria opowiada o mężczyźnie i kobiecie, którzy tragicznie umierają i otrzymują kolejną szansę na życie dzięki ożywiającym duszę kulom w magicznej otchłani. Go Se Yeon była twardą, utalentowaną i niezrównaną piękną prokuratorką, która pracowała w urzędzie publicznym w Seulu, ale ulega śmiertelnemu wypadkowi i umiera. Jednak dzięki tajemniczemu magicznemu marmurowi — Otchłani — Go Se Yeon zostaje wskrzeszona, ale teraz ma zupełnie inny wygląd. IśćSe Yeon ma teraz powszechny wygląd oparty na tym, jak „dobry" był jej duch w poprzednim życiu. Cha Min był bardzo inteligentnym spadkobiercą czołowej koreańskiej firmy kosmetycznej, ale był także inteligentnym, skromnym i życzliwym człowiekiem. Chociaż ma zarówno mózg, jak i zdumiewającą ilość bogactwa, uważa się za nieatrakcyjnego i niepewny swojego wyglądu. Podobnie jak Go Se Yeon, Cha Min ulega wypadkowi i umiera. Dzięki tajemniczemu magicznemu marmurowi – Otchłani – powraca do życia z innym wyglądem jako niezwykle przystojny mężczyzna, równie bystry jak duch, którego miał w poprzednim życiu. Go Se Yeon i Cha Min rozpoczynają pracę jako prawnik i administrator w prywatnej firmie prawniczej i postanawiają zbadać magiczny incydent. W biurze kwitnie romans, gdy ta dwójka splata się ze sobą, by zaakceptować ten sam los.

Powiązane Odcinki

Abyss 05 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 12 miesięcy temu

Abyss 07 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 12 miesięcy temu

Komentarz