Centrum-Dramy się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, playerów i artykułów na stronę, oczywiście wszystko musi zaakceptować moderator :) Ekipa cię wzywa! REKRUTACJA na stanowisko: - Newsmen/Bloger. Kontakt: [email protected]

Adamas 01 PL

Drama Sub Wydany dnia 31 lipca, 2022 · ? views · Wysłane przez root · Seria Adamas

Rozwij
Wyłącz światło

Pobierz Adamas 01 PL, i Oglądaj Adamas 01 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku „Lubię to” i „Udostępnij”. Serie Adamas zawsze aktualni Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć aktualizacji innych seriali.

Adamas

Adamas

Adamaseu
Ocena 0.0
Status: Emitowane Sieć: Trwa: 1 hr. 10 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Ha Woo Shin i Song Soo Hyun są bliźniakami. Woo Shin to autor bestsellerowych powieści, a Soo Hyun jest prokuratorem okręgowym. Pewnego dnia bracia odkrywają, że śmierć ich ojczyma, która miała miejsce 22 lata temu, skrywa wiele tajemnic i nic nie jest takie, na jakie wygląda. Im bardziej zagłębiają się w sprawę, tym bardziej staje się oczywiste, że ktoś wszystkim manipuluje. Aby móc odkryć prawdę, panowie łączą siły z dwiema kobietami. Eun Hye Soo jest żoną najstarszego syna Grupy Haesong i postanawia zbuntować się przeciwko rodzinie męża z powodu serii tajemniczych incydentów. Z kolei Kim Seo Hee jest reporterką lokalnych wiadomości, która skupia się na sprawiedliwości społecznej. Jednakże nikt nie wie, że kobieta zna pewien sekret związany z bliźniakami.

Powiązane odcinki

Adamas 02 PL

Wysłane przez: root Wydany dnia: 2 dni temu

Komentarz