Adamas 03 PL

Drama Sub Dodany dnia 12 sierpnia, 2022 · ? views · Dodał Retro · Seria Adamas

Expand
Turn Off Light
Download

Download Adamas 03 PL, Watch Adamas 03 PL, don't forget to click on the like and share button. Series Adamas always updated at Centrum-Dramy.pl. Don't forget to watch other series updates.

Adamas

Adamas

Adamaseu
Rating 8.0
Status: Completed Network: Released: Jul 27, 2022 - Sep 15, 2022 Duration: 1 hr. 10 min. Country: Type: Drama Episodes: 16 Director: Casts: , , , , , , ,
Ha Woo Shin i Song Soo Hyun są bliźniakami. Woo Shin to autor bestsellerowych powieści, a Soo Hyun jest prokuratorem okręgowym. Pewnego dnia bracia odkrywają, że śmierć ich ojczyma, która miała miejsce 22 lata temu, skrywa wiele tajemnic i nic nie jest takie, na jakie wygląda. Im bardziej zagłębiają się w sprawę, tym bardziej staje się oczywiste, że ktoś wszystkim manipuluje. Aby móc odkryć prawdę, panowie łączą siły z dwiema kobietami. Eun Hye Soo jest żoną najstarszego syna Grupy Haesong i postanawia zbuntować się przeciwko rodzinie męża z powodu serii tajemniczych incydentów. Z kolei Kim Seo Hee jest reporterką lokalnych wiadomości, która skupia się na sprawiedliwości społecznej. Jednakże nikt nie wie, że kobieta zna pewien sekret związany z bliźniakami.

Related Episodes

Adamas 02 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 6 miesięcy temu

Adamas 04 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 6 miesięcy temu

Comment