Switch Mode

Adamas 06 PL

Drama Sub Wydano 18 sierpnia, 2022 · ? views · Opublikowane przez Retro · Serial Adamas

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Adamas 06 PL, Oglądaj Adamas 06 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Adamas zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Adamas

Adamas

Adamaseu
Ocena 8.0
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 27, 2022 - Sep 15, 2022 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , , ,
Ha Woo Shin i Song Soo Hyun są bliźniakami. Woo Shin to autor bestsellerowych powieści, a Soo Hyun jest prokuratorem okręgowym. Pewnego dnia bracia odkrywają, że śmierć ich ojczyma, która miała miejsce 22 lata temu, skrywa wiele tajemnic i nic nie jest takie, na jakie wygląda. Im bardziej zagłębiają się w sprawę, tym bardziej staje się oczywiste, że ktoś wszystkim manipuluje. Aby móc odkryć prawdę, panowie łączą siły z dwiema kobietami. Eun Hye Soo jest żoną najstarszego syna Grupy Haesong i postanawia zbuntować się przeciwko rodzinie męża z powodu serii tajemniczych incydentów. Z kolei Kim Seo Hee jest reporterką lokalnych wiadomości, która skupia się na sprawiedliwości społecznej. Jednakże nikt nie wie, że kobieta zna pewien sekret związany z bliźniakami.

Powiązane Odcinki

Adamas 05 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 2 lata temu

Adamas 07 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 2 lata temu

Komentarz