Adamas 10 PL

Drama Sub Dodany dnia 5 września, 2022 · ? views · Dodał Retro · Seria Adamas

Zwiększa
Wyłącz światło

Pobierz Adamas 10 PL, obejrzyj Adamas 10 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Adamas zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Adamas

Adamas

Adamaseu
Ocena 8.0
Status: Zakończone Network: Released: Jul 27, 2022 - Sep 15, 2022 Duration: 1 hr. 10 min. Country: Type: Drama Odcinek: 16 Director: Casts: , , , , , , ,
Ha Woo Shin i Song Soo Hyun są bliźniakami. Woo Shin to autor bestsellerowych powieści, a Soo Hyun jest prokuratorem okręgowym. Pewnego dnia bracia odkrywają, że śmierć ich ojczyma, która miała miejsce 22 lata temu, skrywa wiele tajemnic i nic nie jest takie, na jakie wygląda. Im bardziej zagłębiają się w sprawę, tym bardziej staje się oczywiste, że ktoś wszystkim manipuluje. Aby móc odkryć prawdę, panowie łączą siły z dwiema kobietami. Eun Hye Soo jest żoną najstarszego syna Grupy Haesong i postanawia zbuntować się przeciwko rodzinie męża z powodu serii tajemniczych incydentów. Z kolei Kim Seo Hee jest reporterką lokalnych wiadomości, która skupia się na sprawiedliwości społecznej. Jednakże nikt nie wie, że kobieta zna pewien sekret związany z bliźniakami.

Related Episodes

Adamas 09 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 1 rok temu

Adamas 11 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 1 rok temu

Comment