Adamas 15 PL

Drama Sub Wydany dnia 21 września, 2022 · ? views · Wysłane przez root · Seria Adamas

Rozwij
Wyłącz światło

Pobierz Adamas 15 PL, i Oglądaj Adamas 15 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku „Lubię to” i „Udostępnij”. Serie Adamas zawsze aktualni Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć aktualizacji innych seriali.

Adamas

Adamas

Adamaseu
Ocena 8.0
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 27, 2022 - Sep 15, 2022 Trwa: 1 hr. 10 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , , , ,
Ha Woo Shin i Song Soo Hyun są bliźniakami. Woo Shin to autor bestsellerowych powieści, a Soo Hyun jest prokuratorem okręgowym. Pewnego dnia bracia odkrywają, że śmierć ich ojczyma, która miała miejsce 22 lata temu, skrywa wiele tajemnic i nic nie jest takie, na jakie wygląda. Im bardziej zagłębiają się w sprawę, tym bardziej staje się oczywiste, że ktoś wszystkim manipuluje. Aby móc odkryć prawdę, panowie łączą siły z dwiema kobietami. Eun Hye Soo jest żoną najstarszego syna Grupy Haesong i postanawia zbuntować się przeciwko rodzinie męża z powodu serii tajemniczych incydentów. Z kolei Kim Seo Hee jest reporterką lokalnych wiadomości, która skupia się na sprawiedliwości społecznej. Jednakże nikt nie wie, że kobieta zna pewien sekret związany z bliźniakami.

Powiązane odcinki

Adamas 14 PL

Wysłane przez: root Wydany dnia: 3 miesiące temu

Adamas 16 PL

Wysłane przez: root Wydany dnia: 2 miesiące temu

Komentarz