Switch Mode

Bad Buddy 05 PL

Drama Sub Dodany dnia 17 czerwca, 2023 · ? views · Dodał Enigma · Seria Bad Buddy

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz Bad Buddy 05 PL, obejrzyj Bad Buddy 05 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Bad Buddy zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Bad Buddy

Bad Buddy

Bad Buddy the Series, Just Friends, Buddy, Khae Phuean Khrap Phuean
Ocena 8.4
Status: Emitowane Stacje: , Rok wydania: Oct 29, 2021 - Jan 21, 2022 Czas trwania: 55 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 12 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Odkąd byli mali, rodziny Prana i Pata toczyły głęboką i zaciekłą rywalizację, próbując prześcignąć się we wszystkim. Dotyczyło to również ich synów. Porównując osiągnięcia i zasługi ich synów — czy to akademickie, czy pozaszkolne — obie rodziny nie pozostawiają żadnej okazji, by zabłysnąć i chełpić się przed drugą. Rywalizacja została przekazana jako pamiątka rodzinna, a dwaj chłopcy z kolei stają się rywalami. Dopóki... nie zmęczą się tym wszystkim i nie zostaną przyjaciółmi. Naprawdę dobrymi przyjacielami. Jednak ze względu na rywalizację ich rodzin, ich przyjaźń musi być utrzymana w tajemnicy. I tak zaczęła się podróż potajemnej przyjaźni... a potem może potajemnego romansu? (Źródło: Soju z MyDramaList) ~~ Adaptacja powieści „Za kulisami” (หลังม่าน) autorstwa Afterday i -West-.

Related Episodes

Bad Buddy 04 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 10 miesięcy temu

Bad Buddy 06 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 10 miesięcy temu

Comment