Switch Mode

Bad Buddy 09 PL

Drama Sub Wydano 17 czerwca, 2023 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial Bad Buddy

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Bad Buddy 09 PL, Oglądaj Bad Buddy 09 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Bad Buddy zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Bad Buddy

Bad Buddy

Bad Buddy the Series, Just Friends, Buddy, Khae Phuean Khrap Phuean
Ocena 8.4
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Oct 29, 2021 - Jan 21, 2022 Czas trwania: 55 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Odkąd byli mali, rodziny Prana i Pata toczyły głęboką i zaciekłą rywalizację, próbując prześcignąć się we wszystkim. Dotyczyło to również ich synów. Porównując osiągnięcia i zasługi ich synów — czy to akademickie, czy pozaszkolne — obie rodziny nie pozostawiają żadnej okazji, by zabłysnąć i chełpić się przed drugą. Rywalizacja została przekazana jako pamiątka rodzinna, a dwaj chłopcy z kolei stają się rywalami. Dopóki... nie zmęczą się tym wszystkim i nie zostaną przyjaciółmi. Naprawdę dobrymi przyjacielami. Jednak ze względu na rywalizację ich rodzin, ich przyjaźń musi być utrzymana w tajemnicy. I tak zaczęła się podróż potajemnej przyjaźni... a potem może potajemnego romansu? (Źródło: Soju z MyDramaList) ~~ Adaptacja powieści „Za kulisami” (หลังม่าน) autorstwa Afterday i -West-.

Powiązane Odcinki

Bad Buddy 08 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 1 rok temu

Bad Buddy 10 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 1 rok temu

Komentarz