Big Mouth 02 PL

Drama Sub Dodany dnia 8 września, 2022 · ? views · Dodał Retro · Seria Big Mouth

Expand
Turn Off Light

Download Big Mouth 02 PL, Watch Big Mouth 02 PL, don't forget to click on the like and share button. Series Big Mouth always updated at Centrum-Dramy.pl. Don't forget to watch other series updates.

Big Mouth

Big Mouth

Big Mouse, Big Mauseu
Rating 8.8
Status: Completed Network: Released: Jul 29, 2022 - Sep 17, 2022 Duration: 1 hr. 11 min. Country: Type: Drama Episodes: 16 Director: , Casts: , , , , ,
Park Chang Ho jest adwokatem z niezbyt wysokim, bo zaledwie 10% wskaźnikiem wygranych spraw, przez co nie cieszy się zbytnią popularnością. Na co dzień jest dość gadatliwą osobą, przez co inni nazywają go „Big Mouth”. Pewnego dnia wplątuje się w sprawę morderstwa i zostaje uznany za genialnego oszusta Big Mouse’a. Osadzony w więzieniu, nie umie odnaleźć się w nowej i brutalnej rzeczywistości, a na domiar złego, ktoś czyha na jego życie. W tym wszystkim może ufać tylko jednej osobie, swojej żonie. Ko Mi Ho jest pielęgniarką na oddziale onkologicznym. Gdy dowiaduje się, że jej męża wzięto za genialnego oszusta, postanawia oczyścić jego imię. Czy parze uda się odkryć prawdziwą tożsamość Big Mouse’a?

Related Episodes

Big Mouth 01 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 5 miesięcy temu

Big Mouth 03 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 5 miesięcy temu

Comment