Switch Mode

Big Mouth 06 PL

Drama Sub Wydano 19 września, 2022 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial Big Mouth

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Big Mouth 06 PL, Oglądaj Big Mouth 06 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Big Mouth zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Big Mouth

Big Mouth

Big Mouse, Big Mauseu
Ocena 8.8
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 29, 2022 - Sep 17, 2022 Czas trwania: 1 hr. 11 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: , Obsada: , , , , ,
Park Chang Ho jest adwokatem z niezbyt wysokim, bo zaledwie 10% wskaźnikiem wygranych spraw, przez co nie cieszy się zbytnią popularnością. Na co dzień jest dość gadatliwą osobą, przez co inni nazywają go „Big Mouth”. Pewnego dnia wplątuje się w sprawę morderstwa i zostaje uznany za genialnego oszusta Big Mouse’a. Osadzony w więzieniu, nie umie odnaleźć się w nowej i brutalnej rzeczywistości, a na domiar złego, ktoś czyha na jego życie. W tym wszystkim może ufać tylko jednej osobie, swojej żonie. Ko Mi Ho jest pielęgniarką na oddziale onkologicznym. Gdy dowiaduje się, że jej męża wzięto za genialnego oszusta, postanawia oczyścić jego imię. Czy parze uda się odkryć prawdziwą tożsamość Big Mouse’a?

Powiązane Odcinki

Big Mouth 05 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 2 lata temu

Big Mouth 07 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 2 lata temu

Komentarz