C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!

Big Mouth 06 PL

Drama Sub Wydany dnia 19 września, 2022 · ? views · Wysłane przez Enigma · Seria Big Mouth

Rozwij
Wyłącz światło

Pobierz Big Mouth 06 PL, i Oglądaj Big Mouth 06 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku „Lubię to” i „Udostępnij”. Serie Big Mouth zawsze aktualni Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć aktualizacji innych seriali.

Big Mouth

Big Mouth

Big Mouse, Big Mauseu
Ocena 8.8
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Jul 29, 2022 - Sep 17, 2022 Trwa: 1 hr. 11 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 16 Dyrektor: , Obsada: , , , , ,
Park Chang Ho jest adwokatem z niezbyt wysokim, bo zaledwie 10% wskaźnikiem wygranych spraw, przez co nie cieszy się zbytnią popularnością. Na co dzień jest dość gadatliwą osobą, przez co inni nazywają go „Big Mouth”. Pewnego dnia wplątuje się w sprawę morderstwa i zostaje uznany za genialnego oszusta Big Mouse’a. Osadzony w więzieniu, nie umie odnaleźć się w nowej i brutalnej rzeczywistości, a na domiar złego, ktoś czyha na jego życie. W tym wszystkim może ufać tylko jednej osobie, swojej żonie. Ko Mi Ho jest pielęgniarką na oddziale onkologicznym. Gdy dowiaduje się, że jej męża wzięto za genialnego oszusta, postanawia oczyścić jego imię. Czy parze uda się odkryć prawdziwą tożsamość Big Mouse’a?

Powiązane odcinki

Big Mouth 05 PL

Wysłane przez: root Wydany dnia: 2 tygodnie temu

Komentarz