Switch Mode

Big Mouth 13 PL

Drama Sub Dodany dnia 3 stycznia, 2023 · ? views · Dodał Retro · Seria Big Mouth

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz Big Mouth 13 PL, obejrzyj Big Mouth 13 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Big Mouth zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Big Mouth

Big Mouth

Big Mouse, Big Mauseu
Ocena 8.8
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Jul 29, 2022 - Sep 17, 2022 Czas trwania: 1 hr. 11 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 16 Dyrektor: , Obsada: , , , , ,
Park Chang Ho jest adwokatem z niezbyt wysokim, bo zaledwie 10% wskaźnikiem wygranych spraw, przez co nie cieszy się zbytnią popularnością. Na co dzień jest dość gadatliwą osobą, przez co inni nazywają go „Big Mouth”. Pewnego dnia wplątuje się w sprawę morderstwa i zostaje uznany za genialnego oszusta Big Mouse’a. Osadzony w więzieniu, nie umie odnaleźć się w nowej i brutalnej rzeczywistości, a na domiar złego, ktoś czyha na jego życie. W tym wszystkim może ufać tylko jednej osobie, swojej żonie. Ko Mi Ho jest pielęgniarką na oddziale onkologicznym. Gdy dowiaduje się, że jej męża wzięto za genialnego oszusta, postanawia oczyścić jego imię. Czy parze uda się odkryć prawdziwą tożsamość Big Mouse’a?

Related Episodes

Big Mouth 12 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 1 rok temu

Big Mouth 14 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 1 rok temu

Comment