Switch Mode

5 nieznanych faktów na temat „Queen of Tears”

Queen Of Tears News Cover

8 maja wytwórnia dramatu K, Studio Dragon, ujawniła materiał zza kulis niedawno zakończonego filmu Queen of Tears.

Queen of Tears opowiada historię Hong Hae In (Kim Ji Won), spadkobierczyni konglomeratu Queens Group i Baek Hyun Woo (Kim Soo Hyun), jej męża i dyrektora prawnego Queens Group. K-dramat opowiada o parze i wyzwaniach, przed którymi stają w trzecim roku małżeństwa.

„Królowa łez” została wyemitowana w tvN, TVING i Netflix, a niedawno zakończyła się w obliczu rosnącej popularności.

Zapoznaj się z kilkoma interesującymi faktami na temat dramatu K, które odzwierciedlają włożony w niego wysiłek i sukces.

1. Kim Ji Won miała na sobie 166 strojów

Efektowne stroje Hong Hae In, dyrektora generalnego domu towarowego Queens, były kolejną atrakcją Queen of Tears. Aktorka Kim Ji Won miała na sobie łącznie 166 strojów, średnio ponad dziesięć strojów na odcinek. Opowiadając o swoich wysiłkach, by zagrać Hong Hae In, Kim Ji Won powiedziała na konferencji prasowej K-dramatu: „Próbowałam dowiedzieć się więcej o rodzinach czebolów i poświęcałam dużo uwagi mojej stylizacji. Personel dobrze mnie ubrał”.

 

2. Kim Soo Hyun miał 40 scen płaczu

Według źródła Kim Soo Hyun miał w sumie 40 scen płaczu, średnio 2,5 sceny na odcinek, w K-dramie. Sceny takie jak ulga i łzy Baek Hyun Woo (Kim Soo Hyun), gdy dowiaduje się, że Hong Hae In (Kim Ji Won) nie odniósł obrażeń w wypadku samochodowym, a także obietnica, którą złożył przed operacją, że będzie przy niej budzi się, szarpana za serce widza.

3. W „Queen of Tears” występuje 793 aktorów

Oprócz historii i olśniewającej wielkości godnej luksusu rodziny chaebol, liczne postacie dodały uroku Królowej Łez. Podobno do różnych ról obsadzono łącznie 793 aktorów. Niezaprzeczalnie każdy aktor dał z siebie wszystko, podnosząc jakość dramatu.

 

4. Okres kręcenia Queen of Tears trwał 331 dni

Zdjęcia do „Queen of Tears” trwały 331 dni, a włączając czas przygotowawczy, dramat K dotarł do widzów około roku i pięciu miesięcy, od grudnia 2022 r. do kwietnia 2024 r. Wysoka jakość Queen of Tears była wynikiem potu i wysiłku włożonego przez wszystkich aktorów i członków ekipy przez ten długi okres.

 

5. Queen of Tears uzyskała 1,76 miliarda wyświetleń swoich klipów wideo
Queen of Tears uzyskało łącznie około 1,76 miliarda wyświetleń na wielu platformach wideo i w mediach społecznościowych. Począwszy od sześciu tygodni przed emisją aż do niedawna (łącznie 15 tygodni) swoje filmy niezmiennie osiągały średnio ponad 100 milionów wyświetleń tygodniowo. Na podstawie analizy popularności dramatu TV-OTT przeprowadzonej przez Good Data Corporation, Queen of Tears zajmowała pierwsze miejsce przez osiem kolejnych tygodni w okresie emisji.

 

Rekomendacje

Komentarz