Switch Mode

Ahn Bo Hyun gra detektywa, który popisuje się swoim bogactwem w „FlexxCop”

Jqxkvz 2f

SBS nadchodzący dramat kryminalny „FlexxCop„, który zajmie miejsce po „My Demon„, opublikował zdjęcia przedstawiające Ahn Bo Hyun.

FlexxCop” opowiada historię Jin Yi Soo, niedojrzałego mężczyzny z rodziny chaebolów, który zostaje detektywem w dziale przestępczości zorganizowanej i rozwiązuje sprawy wykorzystując przywileje wynikające z jego bogactwa i statusu.

Aktor z „My Name„, Ahn Bo Hyun, gra Jin Yi Soo w dramacie.

Jin Yi Soo to beztroski chaebol trzeciego pokolenia, który dostaje pracę detektywa nieco niespodziewanie.

Na zdjęciach, Ahn Bo Hyun przedstawia sprzeczne cechy Jin Yi Soo jako zamożnego młodego mężczyzny i detektywa. Nosząc wysokiej klasy garnitury i stylową fryzurę, bawiąc się w klubie, ukazuje go jako doskonały przykład bogatego człowieka, którego rozrzutność nie zna granic.

Z drugiej strony, jego błyszczące oczy i nienaganny mundur policyjny emanują wrażeniem bystrego, zamożnego mężczyzny.

Od ostentacyjnego parkowania swojego supersamochodu na podwórku komisariatu po bezczelne delektowanie się mrożoną kawą amerykańską wchodząc i wychodząc z gabinetu szefa policji, jakby to było jego własne mieszkanie, emanuje nadmiernym pewności siebie.

Dlatego też budzi ciekawość, dlaczego ten beztroski bogaty chłopak podejmuje pracę detektywa i jak dostosuje się do swojego nowego życia.

Jin Yi Soo, obdarzony ogromnym bogactwem, rozległymi koneksjami, inteligencją i kreatywnością, wykorzysta swoje przywileje, aby rozwiązywać sprawy, obiecując unikalny serial, który odbiega od powszechnie widzianego w kryminalnych dramatach schematu biedny-równa się złu, a bogaty-równa się dobrem.

FlexxCop ma premierę zaplanowaną na styczeń 2024 roku. Bądźcie na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej!

 

Recommendations

Jak podają media, grupa ONF już niedługo ma wrócić do nas z nową muzyką po roku i 10 miesiącach przerwy. ONF przeszli na hiatus w grudniu 2021 roku, kiedy pięciu członków grupy rozpoczęło…

Comment