Switch Mode

Aktor K-dramatu Uhm Ki Joon ogłasza swoje małżeństwo

Xr:d:daejzg2lkrq:3433,j:35514353811,t:22091612

Potwierdzono, że aktor dramatu K Uhm Ki Joon wyjdzie za mąż w tym roku.
13 maja Uhm Ki Joon osobiście podzielił się dobrą nowiną na swoim oficjalnym Instagramie. Aktor udostępnił zdjęcie swojego odręcznego listu informującego o zbliżającym się małżeństwie.

Agencja aktora Uhma Ki Joona Your Entertainment również potwierdziła wiadomość o ślubie. Ujawniono również, że aktor poślubi swoją nie-celebrytkę w grudniu tego roku, a ceremonia będzie miała charakter prywatny. Wezmą w nim udział wyłącznie rodziny pary i bliscy znajomi.

Uhm Ki Joon zadebiutował jako aktor w 2007 roku. Jest znany z występów zarówno w K-dramatach, jak i sztukach teatralnych. Uhm Ki Joon jest najbardziej znany ze swoich ról złoczyńców. Zagrał w kilku hitowych dramatach klasy K, takich jak The Escape of the Seven: War for Survival, Little Women, The Penthouse: War in Life, Defendant, Dream High i nie tylko.

Obecnie występuje w dramacie K SBS The Escape of the Seven: Resurrection z Hwang Jung Eum, Lee Joonem, Lee Yoo Bi, Shin Eun Kyung i Yoon Jong Hoon.

Oto tłumaczenie odręcznego listu Uhm Ki Joona ogłaszającego jego małżeństwo:

Witam, tu Uhm Ki Joon.

Wydaje się, że rok 2024 dopiero się zaczął, ale jesteśmy już w ostatniej fazie wiosny i początku lata. Mam nadzieję, że wszyscy są zdrowi.

Przez długi czas nieprzerwanie pracowałem jako aktor dzięki JEKYLLI (oficjalna nazwa fandomu Uhm Ki Joona). Zawsze jestem wdzięczny za miłość, którą dałeś mi przez te wszystkie lata.

Przepraszam, że nie wyraziłem zbyt często swoich uczuć, a jedynie otrzymałem waszą miłość. Widok Was wszystkich tak entuzjastycznie nastawionych, kiedy się ponownie spotkaliśmy, dodał mi dużo siły i jestem za to bardzo wdzięczny.

Powodem, dla którego napisałem ten list, jest to, że najpierw chcę coś powiedzieć JEKYLLIemu. Wcześniej wierzyłam, że posiadanie towarzysza życia nie jest dla mnie czymś naturalnym. Poznałem jednak osobę o ciepłym sercu i trosce, i postanowiłem rozpocząć z nią nowe życie i wziąć ślub. Zastanawiam się nad myślą, że JEKYLLI będzie zszokowany, gdy usłyszy tę nagłą wiadomość.

Moje drogie JEKYLLI! Nigdy nie zapomnę miłości i wsparcia, które mi dałyście, i zrobię co w mojej mocy, aby kontynuować i odwdzięczać się za miłość, którą otrzymałem.

Dziękuję.

 

Rekomendacje

Komentarz