Switch Mode

„Black Knight” zajmuje 1. miejsce w kategorii światowych 10 najlepszych seriali nieanglojęzycznych!

Aaaabzm2g2l6uldxjrdezgmgfs9smp Buyw4gniopg Bdif0z5nneolg6gnwplpgfacfdkabvujzj4gaums7ivwct8yjeaducwoc3fws

Oryginalny serial Netflix – Black Knight przedstawia wydarzenia, które rozwijają się, gdy legendarny dostawca „5-8” i uchodźca „Sa Wol” konfrontują się z Destiny Group, która dominuje w nowym świecie przyszłego Półwyspu Koreańskiego, gdzie należy żyć z respiratorem tlenowym z powodu poważnego zanieczyszczenia powietrza.

Według strony internetowej Netflix Top 10, na dzień 17 maja Black Knight odnotował 31,22 miliona minut czasu oglądania w zaledwie trzy dni po premierze, zapewniając sobie pierwsze miejsce w kategorii Netflix Global Top 10 TV (nieanglojęzyczna).

Dotarł do pierwszej dziesiątki list 65 krajów w tej samej kategorii, w tym Korei Południowej, Austrii, Francji, Niemiec, Egiptu, Hongkongu, Filipin, Brazylii i innych.

Recommendations

Jak podają media, grupa ONF już niedługo ma wrócić do nas z nową muzyką po roku i 10 miesiącach przerwy. ONF przeszli na hiatus w grudniu 2021 roku, kiedy pięciu członków grupy rozpoczęło…

Członkinie NewJeans przechadzały się po błękitnym dywanie pozując do zdjęć podczas Seoul Fashion Week. Wydarzenie miało miejsce w Dongdaemun Design Plaza, położonym w samym sercu dzielnicy Jung w centrum Seulu. W tym…

Comment