Switch Mode

„Dr. Romantic Season 3” prawdopodobnie będzie ostatnią K-dramą Kim Min Jae przed jego zaciągiem do wojska

Doc7oqs8jjythgz0fucinr

Kim Min Jae 26 kwietnia w SBS w Mokdong w Seulu odbyła się konferencja prasowa dotycząca nowego dramatu SBS Dr. Romantic Season 3 . Wśród uczestników znaleźli się reżyser Yoo In Shik , a także aktorzy Han Seok Kyu , Ahn Hyo Seop , Lee Sung Kyung , Kim Min Jae , Jin Kyung , Im Won Hee , Yoon Na Moo , So Ju Yeon i Lee Hong Nae .

Podczas konferencji prasowej aktor Han Seok Kyu niespodziewanie ogłosił, że Kim Min Jae zaciągnie się do wojska w lipcu przyszłego roku. Słysząc to, Kim Min Jae odpowiedział: „Myślę, że Dr. Romantic sezon 3 będzie moim ostatnim dziełem po dwudziestce” i wyjaśnił: „Myślałem o tym, jak to powiedzieć, ale wygląda na to, że mój senior (Han Seok Kyu) powiedział zamiast mnie. Kiedy data (werbunku do wojska) zostanie potwierdzona, dam wam znać ponownie. Dodał: „Kiedy kręciłem sezon 1, miałem 20 lat. Poznałem Kim Sa Bu, kiedy dopiero zacząłem grać. Wiele się nauczyłem, nie tylko o aktorstwie, ale także o tym, jak żyć i jakim aktorem powinienem być. Dorastając w ten sposób jestem wdzięczny, że mogę przyczynić się trochę do sezonu 3”.

Kim Min Jae ponownie wcieli się w rolę pielęgniarki Park Eun Tak w nadchodzącym 3. sezonie K-dramy medycznej Dr. Romantic . Eun Tak poznała Kim Sa Bu po tym, jak została przyjęta jako pacjentka do szpitala Doldam, a następnie poszła do szkoły pielęgniarskiej, by ostatecznie pracować w szpitalu.

Recommendations

Cześć dramo-maniaczko, miło cię znowu widzieć po długiej przerwie. Artykuł brzmi bardzo ciekawie! To z pewnością zabawna gra, którą zamierzasz zamienić w artykuł. Rozumiem, że zbieranie opinii innych użytkowników może…

S.Coups z SEVENTEEN podarował na koniec roku niespodziewany prezent! 31 grudnia o północy KST S.Coups rozpoczął ostatni dzień 2023 roku, wydając piękną nową solową piosenkę zatytułowaną „Me”. Warto zauważyć, że S.Coups jest współautorem zarówno muzyki, jak i tekstu…

Comment