Switch Mode

Hwang In Youp i Jung Chae Yeon poprowadzą koreański remake C-dramy „Go Ahead”

A Prefabricated Family 2023

Hwang In Youp i Jung Chae Yeon otrzymali główne role w nadchodzącej K-dramie A Prefabricated Family (wstępny tytuł).

Według wielu doniesień z 19 kwietnia, Hwang In Youp i Jung Chae Yeon zostali wybrani na bohaterów nadchodzącej K-dramy A Prefabricated Family .

A Prefabricated Family będzie adaptacją historii z popularnego chińskiego dramatu Go Ahead . Ujawni historię trzech mężczyzn i kobiet, którzy byli nierozłączni podczas swoich nastoletnich lat. Dzielą te same rany i blizny, które otrzymali od swoich rodziców. Nadchodząca K-drama będzie kolejnym dziełem pisarki Kim Si Young.

Oryginalny serial z Chin został wyemitowany w 2020 roku i stał się dobrą drogą do sławy. Ta seria jest popularna nie tylko w Chinach, ale także przyciąga fanów w Korei.

Jeśli Hwang In Youp zdecyduje się dołączyć do nowej K-dramy, będzie to jego pierwszy nadchodzący projekt w tym roku. W 2022 roku popularny aktor wystąpił w serialach The Sound of Magic i Why Her?

Hwang In Youp stale rozwijał swoją karierę aktorską, występując w różnych gatunkach. Zadebiutował jako aktor w 2018 roku i zagrał w kilku K-dramach, takich jak The Tale of Nokdu , 18 Again , True Beauty i nie tylko.
Podobnie jak Hwang In Youp, ta nadchodząca K-drama będzie prawdopodobnie również pierwszym serialem Jung Chae Yeon w 2023 roku. Ostatnio zagrała w K-dramie The Golden Spoon z 2022 roku i pracowała u boku Yook Sung Jae z BTOB ,Lee Jong Won , były członka MomolanduYeonwoo ,Choi Dae Chul iHan Chae Ah .

Jung Chae Yeon zadebiutowała jako aktorka w 2015 roku. Jest członkinią k-popowej grupy DIA, ale obecnie bardziej skupia się na karierze aktorskiej. Wystąpiła w kilku K-dramach, takich jak Drinking Solo , Reunited Worlds , Marry Me Now , My First First Love , The King’s Affection i nie tylko.

Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia na kanale nadawczym jak i daty premiery koreańskiego remake’u.

Niżej przedstawiamy oficjalny trailer chińskiej dramy „Go Ahead”

Recommendations

Comment