Switch Mode

Jeon Jong Seo, Kim Mu Yeol, and Ji Chang Wook zagrają w nowej K-Dramie „The Queen Woo”

Wjw5bj 2f

Oryginalny serial Tving The Queen „Woo” (reżyserowany przez Jeong Se Gyo i napisany przez Lee Byung Haka) to historyczny dramat akcji przedstawiający królową Woo, która staje się celem pięciu plemion szukających władzy po nagłej śmierci króla, jako walczy o ustanowienie nowego króla w ciągu 24 godzin.

Jeon Jong Seo , Kim Mu Yeol , Ji Chang Wook , Jung Yoo Mi , Lee Soo Hyuk i Park Ji Hwan dołączą do obsady. Jeon Jong Seo zagra królową Woo Hee, królową Goguryeo urodzoną w rodzinie o niskim statusie, ale posiadającą piękno i inteligencję. Staje w obliczu kryzysu zagrażającego jej pozycji i domowi, gdy jej mąż, King Go Nam Mu, jest w niebezpieczeństwie. Synergia między postacią Woo Hee i występem Jeon Jong Seo jest bardzo oczekiwana.

Kim Mu Yeolwcieli się w Eulpę So, generała wojskowego i stratega Goguryeo, który awansuje na stanowisko generalissimusa. Pomimo tego, że pochodzi z miejscowej rodziny o słabym rodowodzie, Eulpa So posiada wyjątkowe zdolności. Prowadząc sprawy narodowe pod nadzorem króla Go Nam Mu, żywi nierozwiązane pragnienia. Portret Kim Mu Yeola złożony wewnętrzny konflikt Eulpaso, rozdarty między lojalnością wobec króla a ambicją władzy, przyciąga uwagę.

Ji Chang Wookawcieli się w króla Go Nam Mu, męża królowej Woo Hee i króla Goguryeo, znanego ze swojej wybitnej taktyki wojskowej, która pokonała 30 000 żołnierzy Imperium Han przy pomocy 5-tysięcznej armii. Jest doskonałym królem, posiadającym godność przywódcy wojskowego i życzliwość, ale jego nieobecność wprowadza zamieszanie w pałacu. Występ Ji Chang Wooka jest wyczekiwany, ponieważ głęboko przedstawia losy króla Go Nam Mu, który staje się iskrą konfliktu w szanowanym mieście.

Jung Yoo Mizmieni się w Woo Soon, starszą siostrę Woo Hee. Pomimo tego, że pochodzi z północnego regionu, który od pokoleń rodzi królewskie królowe, Woo Soon traci pozycję królowej na rzecz swojej siostry Woo Hee jednym wyborem. Zostaje służącą swojej siostry i wchodzi do pałacu, by odzyskać swoje przeznaczenie. Przemiana Jung Yoo Mi, która zakończy zmagania Woo Soon w jej dążeniu do odzyskania skradzionej pozycji królowej, zwiększa oczekiwania.

Lee Soo Hyuk wcieli się w następcę tronu Go Bal Gi, pretendenta do tronu Goguryeo. Go Bal Gi, który ma złośliwe i zdradzieckie skłonności, zaczyna ujawniać swoje stłumione pragnienia, gdy nadarza się okazja, by przejąć tron. Uwagę zwraca nowa twarz Lee Soo Hyuka, który realistycznie wcieli się w postać Go Bal Gi, wypełnionego gorącą chciwością pod swoją zimną powierzchownością.

Park Ji Hwan  ożywi postać Mu Gola, przywódcy bezpośrednich oddziałów króla o imieniu Wang Dang. Mu Gol, nieustraszony wojownik, który umiejętnie posługuje się każdą bronią, jest dowódcą, który chroni króla Go Nam Mu dzięki lojalności wykutej w długich wojnach. Przedstawienie Park Ji Hwana, pewnego siebie Mu Gola na potężnym czołgu pędzącym z prędkością błyskawicy, obiecuje zwiększyć emocje dzięki spektakularnym scenom akcji.

Uwaga skupiona jest na The Queen „Woo”, która buduje solidny światopogląd oparty na zapisie Queen Woo, która utrzymała swoją władzę dzięki rzadkiemu zwyczajowi małżeńskiemu Goguryeo, polegającemu na ponownym poślubieniu młodszego brata męża po jego śmierci.

The Queen „Woo” ma zostać wydany na Tving w 2024 roku.

Recommendations

Cześć dramo-maniaczko, miło cię znowu widzieć po długiej przerwie. Artykuł brzmi bardzo ciekawie! To z pewnością zabawna gra, którą zamierzasz zamienić w artykuł. Rozumiem, że zbieranie opinii innych użytkowników może…

Comment