Switch Mode

Lee Dong Wook jest w tarapatach w zapowiedzi odcinka 1 „Tale of the Nine-Tailed 1938”

Tale Of The Nine Tailed 1938 Unveils Character Posters For Lee Dong Wook Kim So Yeon Kim Bum And Ryu Kyung Soo 1

Podczas gdy czekamy na premierę fantastycznej K-dramy, tvN ujawniło zapowiedź 1. odcinka Tale of the Nine-Tailed 1938 , który przenosi widzów do świata bóstw, potworów i różnorodnych postaci z koreańskiego folkloru.

W zapowiedzi Lee Yeon ( Lee Dong Wook ) mówi szamanowi Taluipa ( Kim Jung Nan ): „Zrobię wszystko, co każe mi babcia”. A to prowadzi go do roku 1938, gdzie musi znaleźć kamień strażnika i wrócić, zanim skończy się czas. W tej epoce Lee Yeon napotyka wielu wrogów, którzy zrobią wszystko, by go pokonać. Ponownie spotyka się również ze swoimi byłymi przyjaciółmi, Ryu Hong Joo ( Kim So Yeon ) i Cheon Moo Young ( Ryu Kyung Soo ), którzy traktują go jak dziecko, mówiąc: „Nadal jesteś uroczy”.

Podczas swojej misji plany Lee Yeona ulegaja zmianie, gdy jego młodszy brat Lee Rang ( Ryu Kyung Soo ) zostaje zaatakowany przez mężczyznę w czerwono-białej masce. Aby go uratować, Lee Yeon szuka tajemniczego mężczyzny, który proponuje mu układ, mówiąc, że gumiho musi przynieść przedmiot, który można wymienić za życie jego brata. Niestety, przedmiot jest w rękach przygnębionego Lee Yeona z 1938 roku, który jest w kiepskim stanie przez tęsknotę za swoją miłością Ah Reum.

W ten sposób rozpoczyna się bitwa między Lee Yeonem a jego dawnym wcieleniem, która ustępuje ognistym konfliktom i nieoczekiwanym zwrotom akcji. Jakby tego było mało, gumiho dodatkowo obciążają dodatkowe kłopoty, gdy pewien głos ostrzega go: „Na zawsze będziesz uwięziony w przeszłości i będziesz patrzył, jak wszystko, co jest ci drogie, ginie”.

Kiedy i gdzie oglądać K-dramat Tale of the Nine-Tailed 1938?

Odcinek 1 Tale of the Nine-Tailed 1938 zostanie wemitowany 6 maja. Dramat K będzie dostępny do transmisji na Prime Video.

 

Recommendations

Comment