Switch Mode

Obsada „Gyeongseong Creature” dzieli się powodami, dla których zdecydowali się wziąć udział w dramacie.

Gyeong Seong Creature Season 2 Renewed Netflix

Aktorzy nadchodzącego serialu Netflix „Gyeongseong Creature” podzielili się swoimi powodami wyboru tej dramy.

Konferencja prasowa „Gyeongseong Creature” odbyła się 19 grudnia i wzięli w niej udział reżyser Jung Dong Yoon oraz aktorzy Park Seo JoonHan So HeeKim Su HyunKim Hae Sook i Jo Han Chul.

Podczas konferencji prasowej Park Seo Joon powiedział: „Po przeczytaniu historii uważam, że jest ona fascynująca.”

Kontynuował: „Zawsze lubiłem twórczość scenarzystki Kang Eun Kyung, a ta okazja dała mi możliwość współpracy.” Dodał: „To również była okazja do współpracy z Han So Hee. Było to bardzo miłe doświadczenie.”

Han So Hee, która po raz pierwszy występuje u boku Park Seo Joon, podzieliła się swoim powodem dołączenia do dramatu, mówiąc: „Uważam, że poprzednia praca reżysera Jung Dong Yoon, czyli Hot Stove League, była bardzo rozrywkowa. Najbardziej przyciągający był dla mnie setting epoki.”

Po powrocie po przerwie trwającej prawie dwa lata, Kim Su Hyun zauważyła: „Sama możliwość uczestnictwa w projekcie takim jak ten sprawiła mi ogromną radość. W tej skali, drobne konflikty i subtelne emocje między postaciami wydawały się trudne, ale czułam, że będzie to praca, która pozwoli mi się rozwijać jako aktorka, jeśli podejmę to wyzwanie.”

Doświadczona aktorka Kim Hae Sook podzieliła się swoimi przemyśleniami, mówiąc: „Narracja, która połączyła tło historyczne z [elementem fantasy] stworzenia, była orzeźwiająca. Miałam zaufanie do pisarki i reżysera. Nie było powodu, aby nie wybrać tego projektu. Aktorzy, z którymi współpracowałam, to osoby, z którymi zawsze chciałam współpracować. Byłam naprawdę szczęśliwa.”

Weteran aktor Jo Han Chul powiedział: „Scenariusz był doskonały. Podobała mi się również poprzednia praca reżysera. Za każdym razem, gdy pojawia się propozycja projektu, zastanawiam się, z kim będę współpracował. Byli aktorzy, z którymi chciałem pracować, więc nie było powodu, aby tego nie zrobić. Ponadto Yoon Jong Won to postać z melodyjną historią, co sprawiło, że chciałem spróbować swoich sił.”

Część 1 serialu „Gyeongseong Creature” zostanie wydana 22 grudnia, a część 2 5 stycznia.

 

 

Recommendations

INFINITE nie wystąpią w Hongkongu w ramach trasy koncertowej „Comeback Again„. Agencja grupy wydała oświadczenie: „Witam, tu agencja INFINITE Dzięki wsparciu fanów INFINITE zakończyło koncert w Seulu i wyruszyło w trwającą trasę koncertową z…

Comment