Switch Mode

Park Gyu Young jest wdzięczna za to że serial „ Celebrity” zajmuje pierwsze miejsce w serwisie Netflix

Celebrity Pc

Aktorka Park Gyu Young wyraziła szczerą wdzięczność widzom którzy obejrzeli  niedawno powstały oryginalny K-dramat Netflix Celebrity . 

Netflix ogłosił 12 lipca, że ​​najnowszy oryginalny K-dramat Celebrity  zajął pierwsze miejsce w kategorii nieanglojęzycznej w ciągu dwóch tygodni od premiery. Był również numerem jeden w 10 krajach, takich jak Korea, Hongkong, Singapur, Indonezja, Boliwia, Peru, Malezja, Singapur, Tajwan, Tajlandia i Wietnam. Poza tym K-drama znalazła się również na liście 10 najlepszych 52 krajów z całego świata. 

Celebrity śledzi życie i podróże Seo Ah Ri, która wkracza do wspaniałego, ale skandalicznego świata influencerów podobnych do celebrytów. 

K-dramat prowadzili Park Gyu Young , Kang Min Hyuk , Lee Chung Ah , Lee Dong Gun , Jeon Hyo Sung , Han Jae In i inni.

Park Gyu Young wcielił się w rolę głównego bohatera o imieniu Seo Ah Ri. Aktorka zebrała pochlebne recenzje za rolę w serialu. Oprócz genialnego aktorstwa, uwagę zwróciło również jej wyczucie mody w dramacie.

Po opublikowaniu wiadomości o sukcesie gwiazdy, Park Gyu Young podzieliła się swoją wiadomością z widzami za pośrednictwem swojej agencji Saram Entertainment. 

Park Gyu Young stwierdził: „Byłem bardzo zaskoczony, słysząc dzisiejsze wiadomości. Jestem wdzięczny, że zajęliśmy pierwsze miejsce na świecie. Wierzę, że Celebrity była w stanie dostać się na pierwsze miejsce na świecie, ponieważ wiele osób wyraziło radość, oglądając to Szczerze dziękuję wszystkim z całego świata za oglądanie i kochanie Celebrity”.

Celebrity jest nadal dostępny w serwisie Netflix, a ponad 190 krajów może oglądać K-dramat.

W międzyczasie, po Celebrity, Park Gyu Young nadal będzie miał więcej nadchodzących K-dramatów Netflix. Aktorka ma powrócić do nowego sezonu Sweet Home Season 2 . Dołączy również jako nowa postać do  wyczekiwanego drugiego sezonu K-dramatu Netflix Squid Game .

Park Gyu Young poprowadzi także nadchodzący romans fantasy K-dramat A Good Day to Be a Dog oraz tajemniczy serial Mangnaein .

Gratulacje dla aktorów i ekipy K-dramy Celebrity!

Rekomendacje

STAYC zaprezentują nową piosenkę podczas nadchodzących koncertów „TEENFRESH”. 8 września wytwórnia zespołu, High Up Entertainment, potwierdziła, że grupa ujawni zupełnie nową piosenkę na nadchodzących koncertach „TEENFRESH” w Seulu 23 i 24 września….

S.Coups z SEVENTEEN podarował na koniec roku niespodziewany prezent! 31 grudnia o północy KST S.Coups rozpoczął ostatni dzień 2023 roku, wydając piękną nową solową piosenkę zatytułowaną „Me”. Warto zauważyć, że S.Coups jest współautorem zarówno muzyki, jak i tekstu…

Komentarz