Switch Mode

Park Min Young przemienia się z osoby, która ulega innym, w pewną siebie kobietę w serialu „Marry My Husband”.

E5lmnz 2f

tvN opublikowało zdjęcia z serialu „Marry My Husband”, dając wgląd w to, jak Kang Ji Won (Park Min Young) zostaje zdradzona przez swoją bliską przyjaciółkę Jung Soo Min (Song Ha Yoon).

Na podstawie popularnej powieści internetowej o tej samej nazwie „Marry My Husband” to fantasy drama, która opowiada historię kobiety, która po dowiedzeniu się o romansie między swoją najlepszą przyjaciółką a mężem, ginie z rąk swojego męża i cofa się dziesięć lat wstecz, aby przepisać swoje życie.

Kang Ji Won była słodkim dzieckiem, które było rozpieszczane miłością swojego ojca w dzieciństwie. Jednak z powodu ciągłego manipulowania przez swoją przyjaciółkę Jung Soo Min, stała się uległa.

Stała się osobą, która milcząco znosiła niesprawiedliwe żądania egoistycznych osób, a także tolerowała surowe werbalne zniewagi ze strony swojego szefa, nie mówiąc ani słowa, gdy jej pomysł na projekt został przyjęty przez przyjaciela.

Co dostała w zamian za całą tę ciężką pracę i cierpienie, które znosiła? Raka i rozdzierające serce odkrycie, że jej mąż Park Min Hwan (Lee Yi Kyung) miał romans z jej przyjaciółką Jung Soo Min.

Jung Soo Min, w którą Kang Ji Won wierzyła, że jest jej jedynym prawdziwym przyjacielem, ukrywała swoją złośliwość za słodką twarzą.

Pod ciepłym i uprzejmym wyglądem, Jung Soo Min pragnęła posiadać wszystko, co należało do Kang Ji Won. W rezultacie, zostawiła Kang Ji Won bez żadnych przyjaciół poza nią samą i nawet ukradła męża Kang Ji Won.

Po otwarciu oczu na prawdę i otrzymaniu drugiej szansy w życiu, Kang Ji Won przysięga zemstę na Jung Soo Min i Park Min Hwan, którzy popchnęli jej życie w otchłań.

Marry My Husband zadebiutuje 1 stycznia. Ten koreański serial zostanie udostępniony na platformie Prime Video. Obejrzyj zwiastun poniżej.

Recommendations

Comment