Switch Mode

Rośnie oglądalność „Moon in the Day”, a „A Good Day to Be a Dog” utrzymuje się na stałym poziomie

D0d37b 2f

Dramat fantasy Moon in the Day osiągnął ogólnokrajową oglądalność na poziomie 1,75% w przypadku 11. odcinka, co stanowi znaczną poprawę w porównaniu do poprzedniego wyniku oglądalności wynoszącego 1,62%. Choć ten koreański dramat nie zdołał przerwać serii wyników oglądalności na poziomie 1% w skali kraju, to udało mu się ustanowić rekord wśród widzów z metropolii, osiągając wynik na poziomie 2,17%. Moon in the Day obecnie znajduje się w przedostatnim tygodniu emisji.

Odcinek 12 dramatu Moon in the Day zostanie wyemitowany 7 grudnia (czwartek).


Tymczasem fantasy rom-com A Good Day to Be a Dog emitowane przez MBC osiągnęło wynik oglądalności na poziomie 1,8% w przypadku 9. odcinka, co jest zbliżone do poprzedniego wyniku wynoszącego 1,9%. Ten koreański dramat odnotował powolny postęp pod względem oglądalności krajowej. A Good Day to Be a Dog pozostało jeszcze pięć odcinków do zakończenia emisji.

Odcinek 10 dramatu A Good Day to Be a Dog zostanie wyemitowany 13 grudnia (środa). Można go obejrzeć na kanale MBC.

Tym samym zapraszam na naszą stronkę do śledzenia tej wspaniałej dramy, którą mam przyjemność tłumaczyć.

Buziaczki przesyła wasza Enigma <3

 

Recommendations

Cześć dramo-maniaczko, miło cię znowu widzieć po długiej przerwie. Artykuł brzmi bardzo ciekawie! To z pewnością zabawna gra, którą zamierzasz zamienić w artykuł. Rozumiem, że zbieranie opinii innych użytkowników może…

Comment