Switch Mode

Rowoon i Park Seo Ham prawdopodobnie będą grać główne role w nowym dramacie koreańskim na platformie Disney+.

Wpm2kd 2f

Rowoon i Park Seo Ham są obecnie w rozmowach w sprawie współpracy z reżyserem Choo Chang Min w nadchodzącym koreańskim dramacie „Murky Water”. Według doniesień media OSEN z 19 grudnia, oczekuje się, że nadchodzący serial „Murky Water” zostanie wyemitowany na platformie Disney+. Ujawniono również, że Rowoon i Park Seo Ham prawdopodobnie będą głównymi bohaterami nowego serialu. Według informacji, prace nad serialem mają rozpocząć się w lutym przyszłego roku.

„Murky Water” to fikcyjny historyczny koreański serial, który opowiada historię mężczyzny, który zaczynał jako pracownik w Mapo-naru, centrum logistyki i gospodarki Joseon, a ostatecznie staje się legendą Joseon.

Nadchodzący serial będzie pierwszym projektem koreańskiego dramatu reżysera Choo Chang Mina. Jest znany z filmów takich jak „Seven Years of Night”, „Masquerade”, „Late Blossom”, „Lost in Love” i wielu innych. Scenariusz napisze Chun Sung Il, twórca takich hitowych koreańskich dram jak „All of Us Are Dead”, „L.U.C.A.: The Beginning”, „Your Honor”, „King the Land” i wiele innych. Producentami będą NPIO Entertainment i New.

Rowoon był pierwszą osobą, która otrzymała propozycję głównej roli w koreańskim dramacie „Murky Water”. Park Seo Ham również otrzymał taką propozycję, a według jego agencji, aktor wciąż ją rozważa, nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia jego obsady.

Nie ma jeszcze potwierdzenia daty premiery nadchodzącego koreańskiego serialu „Murky Water” na platformie Disney+.

Jeśli Rowoon zaakceptuje rolę, będzie to jego pierwszy koreański dramat w 2024 roku. Będzie to także najprawdopodobniej jego pierwszy koreański dramat na platformie Disney+. Obecnie gra on w koreańskim dramacie KBS „The Matchmakers” z Cho Yi Hyun, Jo Han Chul, Lee Ye Joo, Park Ji Young i Lee Hae Young. Ten rok był dla niego pracowity, ponieważ wystąpił w kilku koreańskich dramatach, takich jak „Destined with You”, „A Time Called You” oraz trwającym koreańskim dramacie KBS.

Tymczasem, to najprawdopodobniej będzie powrót Park Seo Hama do koreańskiego dramatu po dwóch latach. To również najprawdopodobniej będzie jego pierwszy oficjalny projekt po zwolnieniu z wojska. Ostatnio był widziany w popularnym koreańskim dramacie BL „Semantic Error” z Park Jae Chan, Song Ji Oh, Kim Noh Jin, Kim Won Ki i Cha Jae Hoon.

Co sądzisz, czy Rowoon i Park Seo Ham powinni współpracować w nadchodzącym koreańskim dramacie „Murky Water”?

Rekomendacje

STAYC zaprezentują nową piosenkę podczas nadchodzących koncertów „TEENFRESH”. 8 września wytwórnia zespołu, High Up Entertainment, potwierdziła, że grupa ujawni zupełnie nową piosenkę na nadchodzących koncertach „TEENFRESH” w Seulu 23 i 24 września….

Komentarz