Switch Mode

„See You in My 19th Life” Urok Shin Hye Sun jako „bogini wysiłku” podbija serca widzów

2147479177 See You In My 19th Life Poster

W weekendowym dramacie tvN See You in My 19th Life , w którym historia zbliża się do końca, Shin Hye Sun wciela się w rolę Ban Ji Eum, która pamięta swoje przeszłe życie obejmujące tysiąc lat i przeżywa swoje 19. życie. Pokazuje swoją znakomitą kreację w centrum dramatu, podnosząc zdolności i urok swojej postaci na najwyższy poziom. Jej poświęcenie dla pracy błyszczy, zadziwiając publiczność.

W każdym projekcie, którego się podejmuje, Shin Hye Sun poświęca się całkowicie wcieleniu w postać, zaczynając od dokładnej analizy scenariusza i ćwicząc pomimo napiętego harmonogramu, aby osiągnąć perfekcję w przedstawianiu roli. Wcześniej wcielała się w takie role, jak skrzypaczka, genialna baletnica i postać o odwróconej płci, dokładając wszelkich starań, aby odcisnąć piętno na publiczności, zamiast być rozpoznawana wyłącznie jako Shin Hye Sun.

W K-dramie See You in My 19th Life Shin Hye Sun rozpoczął tworzenie nowej postaci, Ban Ji Eum, która zdobyła różne umiejętności przez tysiąc lat doświadczenia i 18 reinkarnacji. Aby zagrać tę wszechstronną postać, musiała włożyć ogromny wysiłek za kulisami.

W scenie wywiadu z nowym pracownikiem MI Mobility w odcinku 1, Shin Hye Sun ćwiczyła arabski, hiszpański i węgierski. Otrzymała wskazówki od ekspertów, aby osiągnąć płynną wymowę i pilnie słuchała i naśladowała nagrane pliki, dopóki nie oswoiła się z językami. W odcinku 2 taniec flamenco, który wykonała, aby uciec od uwagi Lee Ji Seoka (w tej roli Ryu Hae Jun ) oraz walc, który tańczyła z Moon Seo Ha (w tej roli Ahn Bo Hyun ) na plaży w odcinku 5, były również rezultatem o poświęceniu Shin Hye Sun w ćwiczeniu tańców przez ponad dwa miesiące. Dzięki swoim wysiłkom udało jej się wydobyć wyjątkowość postaci i stworzyć piękne i zapadające w pamięć sceny.

Co więcej, scena gry na pianinie, w której Ban Ji Eum ujawnia swoje przeszłe życie Moon Seo Ha w poprzednim odcinku, była kolejnym dowodem na to, że ciężka praca Shin Hye Sun się opłaciła. Mimo że nigdy wcześniej nie grała na pianinie, doskonale zapamiętała pozycje palców dzięki konsekwentnej praktyce i sama grała na pianinie. Jej pasja została w pełni pokazana w audycji, intensyfikując zanurzenie publiczności w scenie.

Zaangażowanie Shin Hye Sun w swoje role i jej wielopłaszczyznowe wysiłki są namacalne, pozostawiając nas ciekawi, jak daleko może zajść jej transformacja i ograniczenia.

Dzięki swoim szerokim umiejętnościom aktorskim i nieustannym wysiłkom Shin Hye Sun tworzy urzekający Ban Ji Eum. Gdy zbliżamy się do końca, gdy pozostały tylko cztery odcinki, z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć, jak będzie nadal hipnotyzować widzów.

Recommendations

Comment