Switch Mode

Seventeen zauważeni na lotnisku w Rzymie

Seventeen 021423

Członkowie grupy Seventeen wraz z personelem zostali zauważeni na lotnisku w Rzymie 8 września. Wiele osób uważa, że grupa nagrywała program podróżniczy „Youth Over Flowers” tworzony przez Na Young Suk PD.

Wcześniej Seventeen pojawiło się w programie YouTube Na Young Suka „The Game Caterers„, gdzie zdobyło nagrodę „Film Youth Over Flowers’”. Jeśli doniesienia są prawdziwe, to wygląda na to że Na Young Suk dotrzymał słowa i Seventeen wykorzystało swoją nagrodę.

Z drugiej strony, agencja Pledis Entertainment nie potwierdziła prawdziwości plotek, a na pytania o ich prawdziwość odsyłają do personelu programu.

Program „Youth Over Flowers” polega na tym, że goście są „oszukiwani” oraz „porywani”, aby zostać wciągniętym w podróż. Czy zatem Na Young Sukowi udało się uprowadzić wszystkich 13 członków Seventeen?


Źródło: (1)

Rekomendacje

STAYC zaprezentują nową piosenkę podczas nadchodzących koncertów „TEENFRESH”. 8 września wytwórnia zespołu, High Up Entertainment, potwierdziła, że grupa ujawni zupełnie nową piosenkę na nadchodzących koncertach „TEENFRESH” w Seulu 23 i 24 września….

Komentarz