Switch Mode

Seventeen zauważeni na lotnisku w Rzymie

Seventeen 021423

Członkowie grupy Seventeen wraz z personelem zostali zauważeni na lotnisku w Rzymie 8 września. Wiele osób uważa, że grupa nagrywała program podróżniczy „Youth Over Flowers” tworzony przez Na Young Suk PD.

Wcześniej Seventeen pojawiło się w programie YouTube Na Young Suka „The Game Caterers„, gdzie zdobyło nagrodę „Film Youth Over Flowers’”. Jeśli doniesienia są prawdziwe, to wygląda na to że Na Young Suk dotrzymał słowa i Seventeen wykorzystało swoją nagrodę.

Z drugiej strony, agencja Pledis Entertainment nie potwierdziła prawdziwości plotek, a na pytania o ich prawdziwość odsyłają do personelu programu.

Program „Youth Over Flowers” polega na tym, że goście są „oszukiwani” oraz „porywani”, aby zostać wciągniętym w podróż. Czy zatem Na Young Sukowi udało się uprowadzić wszystkich 13 członków Seventeen?


Źródło: (1)

Recommendations

Cześć dramo-maniaczko, miło cię znowu widzieć po długiej przerwie. Artykuł brzmi bardzo ciekawie! To z pewnością zabawna gra, którą zamierzasz zamienić w artykuł. Rozumiem, że zbieranie opinii innych użytkowników może…

S.Coups z SEVENTEEN podarował na koniec roku niespodziewany prezent! 31 grudnia o północy KST S.Coups rozpoczął ostatni dzień 2023 roku, wydając piękną nową solową piosenkę zatytułowaną „Me”. Warto zauważyć, że S.Coups jest współautorem zarówno muzyki, jak i tekstu…

Comment