Switch Mode

„The First Responders Sezon 2” Kim Rae Won i Son Ho Jun o pracy zespołowej pośród płomieni.

4emvqr 2f

Nowy sezon, The First Responders Sezon 2 , będzie miał swoją premierę 4 sierpnia o 22:00 KST na SBS. Dramat przedstawia unowocześnioną współpracę między strażakami, którzy gaszą pożary, policjantami, którzy  ścigają przestępców, oraz ekspertami medycyny sądowej, którzy zbierają dowody, stając w obliczu bezprecedensowych i trudnych spraw.

The First Responders Sezon 2 , po sukcesie sezonu 1, który poszerzył horyzonty koreańskich dramatów śledczych, łączy scenarzystę Min Ji Eun , który stworzył solidny scenariusz, który budzi prawdziwy smak „dramatów opartych na współpracy”, oraz reżysera Shina Kyung Soo , znanego z wciągających efektów wizualnych, aby stworzyć ekscytujące wrażenia wizualne. Co więcej, intensywne występy aktorówKim Rae Won , Son Ho Jun , Gong Seung Yeon i innych utalentowanych aktorów, którzy w pełni poświecili się wcielaniu w rolę swoich postaci, przyciągnęło uwagę i nadal będą urzekać publiczność.

W związku z tym Kim Rae Won i Son Ho Jun w drugim sezonie The First Responders mają przyciągnąć uwagę niebezpieczną sceną, w której polegają wyłącznie na linie podczas pożaru. Przedstawia Jin Ho Gae (Kim Rae Won), ubranego w sprzęt przeciwpożarowy, i Bong Do Jin (Son Ho Jun) związanych razem, gdy wokół nich buchają płomienie, angażując się w kooperacyjną misję życia lub śmierci. Z ich intensywnym skupieniem widocznym nawet pod hełmami, scena budzi lęk, czy przezwyciężą nieuchronny kryzys i ukończą swój unikalny „Jin-Bong Cross”, aby uchwycić zarówno przestępców, jak i pożar.

Co więcej, w sezonie 1 Bong Do Jin odegrał kluczową rolę, pomagając Jin Ho Gae w powrocie po rozważaniu odejścia z policji po incydencie Kim Hyun Seo (Lee Soo Kyung). Bong Do Jin szczerze powiedział: „Nadajesz się do złoszczenia się na przestępców i łapania tych drani”, rozpalając na nowo pasję Jin Ho Gae. Chemia między Jin Ho Gae i Bong Do Jinem, których obsesja na punkcie obaw i pożarów jest uderzająco podobna, zostanie uwypuklona w ich pojedynku z ostatecznym złoczyńcą.

Zespół produkcyjny stwierdził: „Jin Ho Gae i Bong Do Jin Kim Rae Won i Son Ho Jun rozpalą fantastyczną chemię, która przekształci się w głęboki związek w sezonie 2” i dodał: „Proszę, oczekujcie pierwszego odcinka The First Responders Sezon 2 , który będzie zawierał ekscytujące momenty, zbliżające się kryzysy i kluczowe decyzje w każdym odcinku”.

Nowy piątkowo-sobotny dramat SBS The First Responders, sezon 2 , będzie miał swoją premierę 4 sierpnia o 22:00 KST, po zakończeniu Revenant .

Recommendations

Comment