Switch Mode

„The Midnight Romance in Hagwon” Wi Ha Joona i Jung Ryeo Wona zaczyna się mocnym akcentem

33c8b23d7e

Premiera The Midnight Romance in Hagwon uzyskała oceny 5,16% (w całym kraju) i 6,32% (w obszarach metropolitalnych), co stanowi mocny początek weekendowego dramatu tvN.

The Midnight Romance in Hagwon opowiada historię wybitnej wykładowczyni Seo Hye Jin (Jung Ryeo Won) i jej bezczelnego studenta Lee Jun Ho (Wi Ha Joon), któremu dziesięć lat wcześniej pomogła dostać się na prestiżowy uniwersytet. Jun Ho rezygnuje z pracy w znanej firmie, aby pracować jako nauczyciel hagwon.

Akcja K-dramatu rozgrywa się na tle Daechi, dzielnicy znanej jako serce hagwons (prywatnych instytucji edukacyjnych) w Korei Południowej.

 

Kiedy i gdzie obejrzeć dramat K The Midnight Romance w Hagwon?

Odcinek 2 The Midnight Romance in Hagwon zostanie wyemitowany 12 maja (niedziela). K-dramat można oglądać strumieniowo na Viki.

Główny detektyw 1958 MBC uzyskał 9,7% (w całym kraju) i 10,1% (w metropolii) za odcinek 8, co stanowi znaczną poprawę w porównaniu z oglądalnością poprzedniego piątkowego odcinka, wynoszącą 9% (w całym kraju) i 9,2% (w metropolii). Odcinek 7 osiągnął 9,9% (w całym kraju) i 9,8% (w metropoliach). Do końca dramatu K pozostały już tylko dwa odcinki.

Kiedy i gdzie obejrzeć K-dramat Główny detektyw 1958?

9. odcinek Chief Detective 1958 zostanie wyemitowany 17 maja (piątek). K-dramat można oglądać na platformie Disney+.

The Atypical Family należący do JTBC uzyskał ogólnokrajową ocenę 3,16% za odcinek 3, co stanowi znaczną poprawę w porównaniu z oglądalnością poprzedniego odcinka wynoszącą 2,98%. Nie udało mu się jednak przekroczyć oceny z poprzedniego sobotniego odcinka, która wyniosła 3,28%. Dramat K zyskał popularność w wielu krajach azjatyckich, takich jak Hongkong, Katar, Malezja i inne.

Kiedy i gdzie obejrzeć K-dramat Rodzina nietypowa?

12 maja (niedziela) wyemitowany zostanie czwarty odcinek „Rodziny nietypowej”. K-dramat można oglądać w serwisie Netflix.

Dramat historyczny MBN Missing Crown Prince uzyskał w całym kraju 3,23% za odcinek 9, co stanowi znaczną poprawę w porównaniu z oceną 2,34% z poprzedniego sobotniego odcinka. Odcinek 8 przełamał passę K-dramatu wynoszącą 2% ocen, uzyskując 3,63% (w całym kraju) i 3,51% (w metropoliach), co jest jego najlepszym dotychczasowym wynikiem.

Kiedy i gdzie obejrzeć dramat K „Zaginiony książę koronny”?

10. odcinek Missing Crown Prince zostanie wyemitowany 12 maja (niedziela). K-dramat można oglądać strumieniowo na Viki.

Sezon 2 serialu SBS The Escape of the Seven: War for Survival uzyskał w całym kraju 3,1% za odcinek 14, blisko 3,3% (odcinek 13) i 3% (odcinek 12). K-dramat wkracza teraz w swój ostatni tydzień.

Kiedy i gdzie obejrzeć dramat K The Escape of the Seven: War for Survival sezon 2?

15. odcinek drugiego sezonu The Escape of the Seven: War for Survival zostanie wyemitowany 17 maja (piątek). K-dramat można oglądać na platformach Viki i Kocowa.

Rekomendacje

Komentarz