Switch Mode

„The Roundup: No Way Out” Złoczyńca Lee Joon Hyuk przybiera na wadze o 20 kg!

The Roundup No Way Out 2

The Roundup: No Way Out (reżyseria:Lee Sang Yong, dystrybucja AB&Entertainment・Plus M Entertainment, produkcja Big Punch Pictures・Hong Film・BA Entertainment) to pierwsza część, w której występują dwaj złoczyńcy. Wśród nich Joo Sung Cheol (w tej roliLee Joon Hyuk), który reprezentuje Koreę i jest mózgiem sprawy związanej z narkotykami, 17 stycznia odsłonięto cztery plakaty z postaciami.

Wydane dzisiaj plakaty postaci Joo Sung Cheola wywołują pewne oczekiwanie na nowy wygląd Lee Joon Hyuka i wzbudzają ciekawość postaci, która jest owiana tajemnicą. Przede wszystkim wyróżnia się bezwzględny urok Joo Sung Cheola, który zachowuje opanowanie w każdej sytuacji i nie waha się popełniać bezlitosnych zbrodni dla własnej korzyści.

Jeśli chodzi o postać Joo Sung Cheola, Lee Joon Hyuk wcześniej stwierdził, że jest „postać, która pozostaje pewna siebie, nawet gdy staje twarzą w twarz z bohaterem po raz pierwszy w serii”. To stwierdzenie wywołało zainteresowanie intensywną konfrontacją między Lee Joon Hyukiem a Ma Suk Do (w tej roli Ma Dong Seok ).

Z drugiej strony, Lee Joon Hyuk jest weteranem aktorskim z 18-letnią karierą, który zbudował szerokie spektrum umiejętności aktorskich w różnych gatunkach poprzez dramaty, takie jak serial Stranger, Designated Survivor : 60 Days i Wraz z serią filmów Bogów. W The Roundup: No Way Out przeszedł najbardziej intensywną przemianę w swojej filmografii, wcielając się w postać, w przeciwieństwie do swoich poprzednich ról. Przeszedł rygorystyczny trening, aby osiągnąć fizyczną przemianę, w tym przytyć ponad 20 kg i nabrać masy.

W szczególności, poprzez zewnętrzną zmianę osiągniętą przez znaczny wzrost masy ciała i nabranie masy, dopełnia prezencji, która wytrzyma konfrontację z potwornym detektywem Ma Suk Do.
Lee Joon Hyuk stwierdził: „Wierzę, że proces zmiany mojej sylwetki i ćwiczeń jest również procesem internalizacji postaci”, ujawniając, że zanurzył się w postać Joo Sung Cheola poprzez zewnętrzną transformację. Oprócz treningu głosu przeszedł także radykalną przemianę stylu, aby w pełni wcielić się w rolę Joo Sung Cheola.

The Roundup: No Way Out przedstawia ekscytującą operację mającą na celu wyeliminowanie przestępstw narkotykowych zaaranżowaną przez Joo Sung Cheol, mózg stojący za nową sprawą narkotykową, oraz innego złoczyńcę zamieszanego w sprawę narkotykową, Ricky’ego (w tej roliAoki Munetaka ), po tym jak niezastąpiony, monstrualny detektyw Ma Suk Do zostaje przeniesiony do regionalnego zespołu śledczego w Seulu. Film trafi do kin 31 maja (środa).

Recommendations

Członkowie grupy Seventeen wraz z personelem zostali zauważeni na lotnisku w Rzymie 8 września. Wiele osób uważa, że grupa nagrywała program podróżniczy „Youth Over Flowers” tworzony przez Na Young Suk PD. Wcześniej Seventeen pojawiło się…

Comment