Switch Mode

Umów się lub pomiń Męską Postać z Dram

Wj0jdg 2c

Cześć dramo-maniaczko, miło cię znowu widzieć po długiej przerwie. Artykuł brzmi bardzo ciekawie! To z pewnością zabawna gra, którą zamierzasz zamienić w artykuł. Rozumiem, że zbieranie opinii innych użytkowników może być trudne i czasochłonne. Dobrze, że znalazłeś dla siebie sposób, który pozwolił ci kontynuować pisanie artykułu. To zrozumiałe, że chciałeś ocenić postaci, które osobiście obejrzałeś, a nie tylko opierając się na opiniach innych. Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami i zdecydowaniem się wrócić do tego pomysłu artykułu.

PS:Mam nadzieję, że teraz wszystko pójdzie zgodnie z planem i z niecierpliwością czekam na przeczytanie artykułu. Powodzenia!

Rozumiem, że chcesz, abym skupiła się wyłącznie na postaciach z dram.

Nie będę brała pod uwagę aktorów, a jedynie postaci, które odgrywają w dramach

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Postać: Lu Feng

Aktor: Gao Tai Yu

Film: A Round Trip To Love

Lu Feng to postać, która wydaje się być toksyczna w filmie „A Round Trip To Love”. Chociaż można docenić jego gotowość porzucenia swojego imperium dla ukochanej osoby, to jego upór i skłonność do narzucania swojej woli prowadzą do niebezpiecznego i szkodliwego zachowania. Wydaje się, że ma problemy z kontrolą gniewu i bywa agresywny. Jego urok i delikatność są chwilowe, a jego wahania nastroju są trudne do przewidzenia.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Postać: Qi Yi

Aktor: Aaron Yan

Dramat: Just You

Pomimo że przeszedł pewien rozwój charakteru i był łagodniejszy i delikatniejszy po zakochaniu, ja nie zamierzam marnować czasu na tresowanie go, aby uzyskać lepszą wersję jego samego. Był nieuprzejmy, zbyt surowy, nudny i irytujący. Niszczył związek pięknego pary bez zająknięcia, a z tego powodu został zignorowany przez swoją byłą dziewczynę. Powinien wiedzieć, jak bolesne jest zerwanie, a mimo to postępuje jakby mówił „Jeśli moje życie miłosne jest kiepskie, to sprawię, że Twoje też będzie”. To było po prostu nieprofesjonalne ingerowanie w życie osobiste jego pracowników. Pomijając jego kwestie związane z matką, to nawet nie jest materiał na chłopaka. Jego partnerka byłaby na samym dole jego listy priorytetów, pozwalałby swojej byłej robić co chce, nawet całować go tylko dlatego, że czuł się winny i myślał, że został zmuszony do zignorowania go. To typ człowieka, który zostawi Cię bez odpowiedniego zakończenia. Popełniał wszystkie możliwe złe decyzje i był tchórzem z słabą miłością i wolą.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Postać: Bo Jin Yan

Aktor: Wallace Huo

Dramat: Love Me If You Dare

On jest IKONICZNY!! Uroczy, fajny, romantyczny (przynajmniej stara się być), pełen sarkazmu (to uwielbiam najbardziej), opiekuńczy i genialny. Czego więcej można chcieć w partnerze? On się najpierw zakochuje, i robi to z całego serca, a gdy już to zrobi, staje się chłopakiem z nieba. Nawet mimo całkowitej niezręczności podczas swoich pierwszych kroków w romansie, to nie powstrzymało go od bycia najlepszym i najmilszym chłopakiem. On jest kimś, kogo możesz kochać i podziwiać jednocześnie, kimś, z kim możesz się umawiać i do kogo możesz patrzeć z szacunkiem. Jego wysoki iloraz inteligencji, połączony z charyzmą, uwaga, jaką poświęca szczegółom dotyczącym swojego partnera, jego ciepła, delikatna natura, kiczowate teksty, wszystko w nim jest niesamowite, nawet jego praca jest fajna!

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

PostaćR

Aktor: March CP

Dramat: Kiss Me Again

Nigdy nie uważam, że łowcy (lub łowczynie) są atrakcyjni, wręcz przeciwnie, albo uważam, że są obrzydliwi, albo współczuję im za brak zrozumienia emocji. Jednak jedynym rodzajem łowców, których nie przeszkadza mi tak bardzo, to ci, którzy są szczery w swoich zamiarach. Nienawidzę tych, którzy bawią się uczuciami.

R (na tyle, ile zostało pokazane) nigdy nie próbował oszukać głównej bohaterki i nigdy nie został ukazany jako naprawdę poważny wobec swojej dziewczyny (składając obietnice i wyznania miłości, wydawało się, że spotykali się tylko po to, by chodzić na randki lol). Nie powiedziałabym, że kochałam R, ale lubiłam go. Wydaje się oddany, gdy kogoś kocha, lubi przejmować inicjatywę i jest super zabawny. Nie jest typowym łowcą, który jest lekceważący, dręczący lub zbyt seksualny (ci naprawdę mnie obrzydzają). Nie jest najlepszy, ale jest wystarczająco dobry, by brać go pod uwagę jako potencjalnego partnera.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Postać: Lee Kang Hoon

Aktor: Sung Hoon

Dramat: Noble, My love

Sung Hoon jest zazwyczaj zbyt zaborczy, a chociaż ma to swoje źródło, nadal jest to denerwujące. Bogactwo i wygląd nie rekompensują szklanych ścian, które zbuduje wokół ciebie. Jego największym czerwonym sygnałem jest to, że chce, aby jego partner polegał na nim. Możesz myśleć „jakie urocze”, ale to tylko dlatego, że patrzysz przez romansowe okulary. W rzeczywistości takie zachowanie, które prowadzi kogoś do ślepego zaułka, gdzie jedynym rozwiązaniem jest wzięcie twojej ręki i podążenie twoją drogą, może mieć poważne konsekwencje. Poza tym, nie mogę i nie chcę umawiać się z facetem, który ograniczałby mnie w posiadaniu przyjaciół płci męskiej tylko dlatego, że są mężczyznami. Mam na myśli, że Sung Hoon nie jest zazdrosny o konkretną osobę, po prostu jest zazdrosny.

Poza tym, na jakiego teściową bym się zgodziła? Taką, która jest nieuprzejma i arogancka. Mogę być typem, który większość czasu nie odpowiada starszym, gdy są nieuprzejmi, ale nie chciałabym, żeby zbliżyli się do mnie ponownie, jeśli coś takiego się stanie, „nie dostajesz przepustki, tylko dlatego, że jesteś stary” – Max (2 Broke Girls)

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

 

Cieszę się, że podobało Ci się czytanie! Wydaje się, że masz dużą pasję do oglądania dramatów. Jeśli jesteś zainteresowany/a stworzeniem części 2, w której uwzględnisz dramaty fantasy i historyczne, to brzmi to jak świetny pomysł! Te gatunki mogą dodać nowy wymiar i zróżnicowanie do twoich przemyśleń na temat postaci i ich cech.

Jeśli chcesz, abym poleciła Ci postać, proszę wybierz jedną z twojej zakończonej listy, a chętnie znajdę postać pasującą do twoich zainteresowań!

 

 

Recommendations

Comment