Switch Mode

Yoo Joon Sang potwierdził, że Gong Seung Yeon zagra główną rolę męską w „I Will Travel for You”

Fotoram Io 2023 03 31t182246 238

26 kwietnia oficjalnie potwierdzono, że Yoon Joon Sang będzie pracował u boku Gong Seung Yeona w nadchodzącej K-dramie K I Will Travel for You.

I Will Travel For You przedstawi jego historię z japońskiej powieści Tabiya Okaeri autorstwa Harady Maha. Powieść doczekała się także swojej japońskiej adaptacji. Opowie historię Kang Yeo Reum, byłej idolki, która nigdy nie doświadczyła bycia w centrum swojego życia. Serial pokaże jej drogę do odnalezienia prawdziwego sensu życia i sukcesu, gdy została reporterką podróżniczą, która jeździ na wycieczki w imieniu innych.

Yoo Joon Sang wcieli się w rolę Oh Sang Sika. Jest dyrektorem generalnym Ogu Entertainment, agencji, z której pochodzi Kang Yeo Reum. W swoim życiu przeżył kilka walk. Od boksera do prezesa agencji rozrywkowej. Ponieważ to on wprowadził Kang Yeo Reum do przemysłu rozrywkowego, czuje się odpowiedzialny i nadal się nią opiekuje. Utrzymuje z nią bliskie relacje od ponad 15 lat.

Gong Seung Yeon wcieli się w rolę Kang Yeo Reum. Była członkinią dziewczęcej grupy, zanim została reporterką podróżniczą w programie „One Day Travel”.

Zespół produkcyjny K-dramy powiedział: „Jesteśmy już pewni udziału tylko Yoo Joon Sang. Możesz spodziewać się nie tylko postaci Yoon Joon Sang, Oh Sang Sik, ale także jego synergii z postacią Gong Seung Yeon. Proszę, czekaj do ciepłej historii uzdrawiania, która zostanie zaprezentowana w „I Will Travel For You”.

Zdjęcia do filmu I Will Travel For You już się rozpoczęły. Data emisji jest wciąż przedmiotem dyskusji.

Zanim Yoo Joon Sang zagra w I Will Travel For You, najpierw powróci do nowego sezonu The Uncanny Counter Season 2: Counter Punch . Ponownie połączy się z Cho Byeong Kyu ,Yeom Hye Ran ,Kim Se Jeong iAhn Suk Hwan w długo oczekiwanym K-dramie.

Yoo Joon Sang dołączy także do nadchodzącego K-dramy fantasy Sparkling Watermelon , w której będzie pracował u boku Ryeouna , Choi Hyun Wooka , Seol In Ah , Shin Eun Soo , Choi Won Young i June z iKON .

Recommendations

V z BTS świętował swoje urodziny specjalnym singlem! W dniu 30 grudnia o godzinie 14:00 KST amerykańska piosenkarka i autorka tekstów UMI wydała nową piosenkę z V, „wherever u r.„. BIGHIT MUSIC skomentowało: „V i UMI lubili słuchać nawzajem…

Comment