Switch Mode

Cambrian Period 05 PL

Drama Sub Wydano 10 maja, 2023 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial Cambrian Period

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Cambrian Period 05 PL, Oglądaj Cambrian Period 05 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Cambrian Period zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Cambrian Period

Cambrian Period

Han Wu Ji
Ocena 7.9
Status: Zakończone Sieć: Wydany: May 8, 2017 - Jun 5, 2017 Czas trwania: 40 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 24 Obsada: , , , , ,
Tang Ying to niewinna, naiwna dziewczyna, która po nieudanej karierze aktorskiej postanawia zacząć od nowa, aby pojechać na wyspę Nanzhan Bu (Wyspa Południowa) i zostać surogatką kupującą. Jednak nie wszystko jest tym, czym się wydaje. Ze względu na popularność wyspy oraz obowiązującą tam politykę zwolnień podatkowych i wizowych, przyciągnęła ona uwagę wielu syndykatów / gangów przestępczych, które chcą inwestować na wyspie ze względu na perspektywę zarobienia szalonych pieniędzy oraz toczącą się tam tajną wojnę między gangami a policją. Przez przypadek Tang Ying zostaje uwikłany w wojnę, a także spotyka dwóch różnych mężczyzn, którzy są po przeciwnych stronach tej wojny: Jian Zi, który jest nieletnim zabójcą, oraz przystojnego komisarza policji Li Yong Ji. Czy w cieniu śmierci, gangów i rozmaitych spraw związanych z handlem na czarnym rynku Tang Ying zdoła się przedrzeć? (Source: IMDb)

Powiązane Odcinki

Cambrian Period 04 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 1 rok temu

Cambrian Period 06 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 1 rok temu

Komentarz