Switch Mode

Cambrian Period 18 PL

Drama Sub Dodany dnia 8 czerwca, 2023 · ? views · Dodał Enigma · Seria Cambrian Period

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz Cambrian Period 18 PL, obejrzyj Cambrian Period 18 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Cambrian Period zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Cambrian Period

Cambrian Period

Han Wu Ji
Ocena 7.9
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: May 8, 2017 - Jun 5, 2017 Czas trwania: 40 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 24 Obsada: , , , , ,
Tang Ying to niewinna, naiwna dziewczyna, która po nieudanej karierze aktorskiej postanawia zacząć od nowa, aby pojechać na wyspę Nanzhan Bu (Wyspa Południowa) i zostać surogatką kupującą. Jednak nie wszystko jest tym, czym się wydaje. Ze względu na popularność wyspy oraz obowiązującą tam politykę zwolnień podatkowych i wizowych, przyciągnęła ona uwagę wielu syndykatów / gangów przestępczych, które chcą inwestować na wyspie ze względu na perspektywę zarobienia szalonych pieniędzy oraz toczącą się tam tajną wojnę między gangami a policją. Przez przypadek Tang Ying zostaje uwikłany w wojnę, a także spotyka dwóch różnych mężczyzn, którzy są po przeciwnych stronach tej wojny: Jian Zi, który jest nieletnim zabójcą, oraz przystojnego komisarza policji Li Yong Ji. Czy w cieniu śmierci, gangów i rozmaitych spraw związanych z handlem na czarnym rynku Tang Ying zdoła się przedrzeć? (Source: IMDb)

Related Episodes

Cambrian Period 17 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 10 miesięcy temu

Cambrian Period 19 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 10 miesięcy temu

Comment