Switch Mode

Castle in the Time 02 PL

Drama Sub Wydano 4 maja, 2024 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial Castle in the Time

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Castle in the Time 02 PL, Oglądaj Castle in the Time 02 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Castle in the Time zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Castle in the Time

Castle in the Time

City of Time, Shi Guang Zhi Cheng, Time City, 时光之城, Ai Yu Man Sen Lin
Ocena 7.4
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Dec 27, 2023 - Feb 21, 2024 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 38 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Spotkanie, które łączy studenta paleontologii z uznanym aktorem i rodzi się romans. Xu Zhen jest bystrą i optymistyczną młodą kobietą, która łatwo się nie poddaje. Aby załagodzić stosunki między matką a schorowanym ojcem, stara się o pracę w Jiang Ye Entertainment, gdzie jej matka pracuje jako reżyserka i przypadkowo jest świadkiem, jak Gu Chi Jun po raz kolejny zostaje chłodno odrzucony przez swoją byłą dziewczynę. Aby chronić swoje ogromne i mocno posiniaczone ego, Gu Chi Jun robi wszystko, co w jego mocy, aby zmusić Xu Zhen do odejścia, tak aby nigdy nie miała szansy ujawnić, co się z nim stało. Zamiast tego zdobywa go i zostaje jego osobistą asystentką. Jednak Xu Zhen dowiaduje się również o spisku wewnątrz firmy i stwierdza, że może być w niebezpieczeństwie.

Powiązane Odcinki

Castle in the Time 01 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 2 miesiące temu

Castle in the Time 03 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 1 miesiąc temu

Komentarz