C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!

Circle: Two Worlds Connected 06 PL

Drama Sub Wydany dnia 19 września, 2022 · ? views · Wysłane przez Enigma · Seria Circle: Two Worlds Connected

Rozwij
Wyłącz światło

Pobierz Circle: Two Worlds Connected 06 PL, i Oglądaj Circle: Two Worlds Connected 06 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku „Lubię to” i „Udostępnij”. Serie Circle: Two Worlds Connected zawsze aktualni Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć aktualizacji innych seriali.

Circle: Two Worlds Connected

Circle: Two Worlds Connected

Sseokeul: Ieojin Du Segye, Circle: Two Connected Worlds, Sseokeul: Yieojin Doo Segye
Ocena 8.5
Status: Emitowane Sieć: Wydany: May 22, 2017 - Jun 27, 2017 Trwa: 60 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 12 Dyrektor: , Obsada: , , , , ,
Drama ma miejsce w roku 2017 i 2037 roku. Bliźniacy, Kim Woo Jin i Kim Beom Gyun, są świadkami przybycia Obcych na Ziemię, co przynosi ogromną zmianę w ich życiu. 10 lat później, w 2017 roku, Kim Woo Jin zauważa, że seria samobójstw na jego uniwersytecie jest w jakiś sposób powiązana z jego bratem, Beom Gyunem. W 2037 roku Korea Południowa jest podzielona na Ziemię, mocno zanieczyszczone miejsce, w którym szerzą się zbrodnie, oraz Nową Ziemię, czyste i spokojne miasto wolne od przestępstw. Kim Joon Hyuk jest detektywem, który próbuje dostać się na Nową Ziemię, aby zbadać sprawę bliźniaków, którzy zaginęli w 2017 r.

Powiązane odcinki

Circle: Two Worlds Connected 05 PL

Wysłane przez: root Wydany dnia: 2 tygodnie temu

Komentarz