Circle: Two Worlds Connected 08 PL

Drama Sub Dodany dnia 15 listopada, 2022 · ? views · Dodał Retro · Seria Circle: Two Worlds Connected

Zwiększa
Wyłącz światło

Pobierz Circle: Two Worlds Connected 08 PL, obejrzyj Circle: Two Worlds Connected 08 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Circle: Two Worlds Connected zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Circle: Two Worlds Connected

Circle: Two Worlds Connected

Sseokeul: Ieojin Du Segye, Circle: Two Connected Worlds, Sseokeul: Yieojin Doo Segye
Ocena 8.5
Status: Ongoing Network: Released: May 22, 2017 - Jun 27, 2017 Duration: 60 min. Country: Type: Drama Odcinek: 12 Director: , Casts: , , , , ,
Drama ma miejsce w roku 2017 i 2037 roku. Bliźniacy, Kim Woo Jin i Kim Beom Gyun, są świadkami przybycia Obcych na Ziemię, co przynosi ogromną zmianę w ich życiu. 10 lat później, w 2017 roku, Kim Woo Jin zauważa, że seria samobójstw na jego uniwersytecie jest w jakiś sposób powiązana z jego bratem, Beom Gyunem. W 2037 roku Korea Południowa jest podzielona na Ziemię, mocno zanieczyszczone miejsce, w którym szerzą się zbrodnie, oraz Nową Ziemię, czyste i spokojne miasto wolne od przestępstw. Kim Joon Hyuk jest detektywem, który próbuje dostać się na Nową Ziemię, aby zbadać sprawę bliźniaków, którzy zaginęli w 2017 r.

Related Episodes

Circle: Two Worlds Connected 07 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 7 miesięcy temu

Circle: Two Worlds Connected 09 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 6 miesięcy temu

Comment