Switch Mode

Circle: Two Worlds Connected 08 PL

Drama Sub Wydano 15 listopada, 2022 · ? views · Opublikowane przez Retro · Serial Circle: Two Worlds Connected

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Circle: Two Worlds Connected 08 PL, Oglądaj Circle: Two Worlds Connected 08 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Circle: Two Worlds Connected zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Circle: Two Worlds Connected

Circle: Two Worlds Connected

Sseokeul: Ieojin Du Segye, Circle: Two Connected Worlds, Sseokeul: Yieojin Doo Segye
Ocena 8.5
Status: Zakończone Sieć: Wydany: May 22, 2017 - Jun 27, 2017 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: , Obsada: , , , , ,
Drama ma miejsce w roku 2017 i 2037 roku. Bliźniacy, Kim Woo Jin i Kim Beom Gyun, są świadkami przybycia Obcych na Ziemię, co przynosi ogromną zmianę w ich życiu. 10 lat później, w 2017 roku, Kim Woo Jin zauważa, że seria samobójstw na jego uniwersytecie jest w jakiś sposób powiązana z jego bratem, Beom Gyunem. W 2037 roku Korea Południowa jest podzielona na Ziemię, mocno zanieczyszczone miejsce, w którym szerzą się zbrodnie, oraz Nową Ziemię, czyste i spokojne miasto wolne od przestępstw. Kim Joon Hyuk jest detektywem, który próbuje dostać się na Nową Ziemię, aby zbadać sprawę bliźniaków, którzy zaginęli w 2017 r.

Powiązane Odcinki

Circle: Two Worlds Connected 07 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 2 lata temu

Circle: Two Worlds Connected 09 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 2 lata temu

Komentarz