Switch Mode

Circle: Two Worlds Connected 10 PL

Drama Sub Dodany dnia 20 lutego, 2023 · ? views · Dodał Enigma · Seria Circle: Two Worlds Connected

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz Circle: Two Worlds Connected 10 PL, obejrzyj Circle: Two Worlds Connected 10 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Circle: Two Worlds Connected zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Circle: Two Worlds Connected

Circle: Two Worlds Connected

Sseokeul: Ieojin Du Segye, Circle: Two Connected Worlds, Sseokeul: Yieojin Doo Segye
Ocena 8.5
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: May 22, 2017 - Jun 27, 2017 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 12 Dyrektor: , Obsada: , , , , ,
Drama ma miejsce w roku 2017 i 2037 roku. Bliźniacy, Kim Woo Jin i Kim Beom Gyun, są świadkami przybycia Obcych na Ziemię, co przynosi ogromną zmianę w ich życiu. 10 lat później, w 2017 roku, Kim Woo Jin zauważa, że seria samobójstw na jego uniwersytecie jest w jakiś sposób powiązana z jego bratem, Beom Gyunem. W 2037 roku Korea Południowa jest podzielona na Ziemię, mocno zanieczyszczone miejsce, w którym szerzą się zbrodnie, oraz Nową Ziemię, czyste i spokojne miasto wolne od przestępstw. Kim Joon Hyuk jest detektywem, który próbuje dostać się na Nową Ziemię, aby zbadać sprawę bliźniaków, którzy zaginęli w 2017 r.

Related Episodes

Circle: Two Worlds Connected 09 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 1 rok temu

Circle: Two Worlds Connected 11 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 1 rok temu

Comment