Switch Mode

City of Stars 01 PL

Drama Sub Wydano 10 kwietnia, 2024 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial City of Stars

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz City of Stars 01 PL, Oglądaj City of Stars 01 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial City of Stars zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

City of Stars

City of Stars

City of Star, Fueangnakorn, Fueangnakhon
Ocena 7.5
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Feb 2, 2024 - Apr 19, 2024 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Czy słyszałeś kiedyś o aplikacji „Zendaya”? To aplikacja społecznościowa, która kontroluje, czy każdy post zawiera wyłącznie pozytywne treści. To ograniczenie koncepcji aplikacji sprawiło, że stała się ona mniej popularna, dopóki najgorętszy złoczyńca w Tajlandii, „Fueangnakorn”, nie zarejestrował się i nie opublikował pierwszej wiadomości o treści: „Przekazujmy sobie nawzajem pozytywną energię”. Zendaya zostaje zaatakowana przez wielu tajskich użytkowników i natychmiast staje się powszechna... do tego stopnia, że wstrząsa małym biurem Zendayi w Dolinie Krzemowej. „Kommatha”, biedna tajska pracownica, która zamierza wrócić do Tajlandii na wakacje, musi usiąść, zwinąć się w kłębek i zająć się aplikacją, która nagle staje się popularna. Co więcej... kto by pomyślał, że sprawca chaosu, podobnie jak Fueangnakorn, zadzwoni przed jego domem i poprosi o posiłki przygotowane przez jego matkę?

Powiązane Odcinki

City of Stars 02 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 2 miesiące temu

Komentarz