Café Minamdang 02 PL

Drama Sub Dodany dnia 29 lipca, 2022 · ? views · Dodał Retro · Seria Café Minamdang

Zwiększa
Wyłącz światło

Pobierz Café Minamdang 02 PL, obejrzyj Café Minamdang 02 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Café Minamdang zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Café Minamdang

Café Minamdang

Minamdang: Sageonsucheob, 미남당-사건수첩, Minamdang: Case Note
Ocena 8.1
Status: Zakończone Network: , Released: Jun 27, 2022 - Aug 23, 2022 Duration: 1 hr. 10 min. Country: Type: Drama Odcinek: 18 Director: , Casts: , , , , ,
Nam Han Jun jest byłym profilerem kryminalnym, który obecnie pracuje jako oszust. W tym celu prowadzi kawiarnię „Minamdang”, gdzie przyciąga ludzi swoim wyglądem oraz umiejętnością mówienia. Oprócz tego, że oszukuje klientów na pieniądze, angażuje się także w ich sprawy, pomagając im je rozwiązać. W tym wszystkim pomagają mu: Su Cheol, jego przyjaciel, który jest byłym detektywem oraz siostra, Nam Hye Jun, która jest zdolną hakerką. Z kolei Han Jae Hui od trzech lat pracuje jako policjantka i stara się podążać ścieżką prawa. Pewnego dnia spotyka Nam Han Juna i wspólnie rozwiązują różne sprawy. Drama na podstawie internetowej powieści „Café Minamdang” autorstwa Jung Jae Hana.

Related Episodes

Café Minamdang 01 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 1 rok temu

Café Minamdang 03 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 1 rok temu

Comment