Switch Mode

My ID Is Gangnam Beauty 07 PL

Drama Sub Dodany dnia 3 marca, 2021 · ? views · Dodał Retro · Seria My ID Is Gangnam Beauty

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz My ID Is Gangnam Beauty 07 PL, obejrzyj My ID Is Gangnam Beauty 07 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria My ID Is Gangnam Beauty zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Oglądaj My ID Is Gangnam Beauty po Polsku! Dramy Online PL HD.

My ID Is Gangnam Beauty

My ID Is Gangnam Beauty

Nae IDneun Gangnammiin , Gangnam Beauty , ID: Gangnam Beauty , Nae Aidineun Gangnammiin
Ocena 8.2
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Jul 27, 2018 - Sep 15, 2018 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Kang Mi Rae była niezbyt urodziwą dziewczyną, przez co stała się nieśmiała. Gdy chodziła do szkoły, wiele osób z tego powodu ją wyśmiewało i prześladowało. Obecnie Kang Mi Rae przeszła operację plastyczną i stała się piękną dziewczyną, jednakże jej nieśmiałość nie odeszła wraz z brzydotą. Dziewczyna zaczyna właśnie swój pierwszy rok na studiach, a wraz z nim powracają koszmary z przeszłości. Ludzie zaczynają nazywać ją “Pięknością z Gangnam”, które to określenie dotyczy kobiet, które stały się piękne wskutek operacji plastycznych. Na tę samą uczelnię uczęszcza Kyung Seok, który to nie ocenia ludzi po wyglądzie, a po ich charakterze. Wkrótce Kyung Seok zaczyna czuć coś do Kang Mi Rae. Drama jest adaptacją komiksu internetowego pt. “Nae IDneun Gangnammiin”, autorstwa Gi Maeng Gi.

Related Episodes

My ID Is Gangnam Beauty 06 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 3 lata temu

My ID Is Gangnam Beauty 08 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 3 lata temu

Comment