Switch Mode

My ID Is Gangnam Beauty 08 PL

Drama Sub Wydano 4 marca, 2021 · ? views · Opublikowane przez Retro · Serial My ID Is Gangnam Beauty

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz My ID Is Gangnam Beauty 08 PL, Oglądaj My ID Is Gangnam Beauty 08 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial My ID Is Gangnam Beauty zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Oglądaj My ID Is Gangnam Beauty po Polsku! Dramy Online PL HD.

My ID Is Gangnam Beauty

My ID Is Gangnam Beauty

Nae IDneun Gangnammiin , Gangnam Beauty , ID: Gangnam Beauty , Nae Aidineun Gangnammiin
Ocena 8.2
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 27, 2018 - Sep 15, 2018 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Kang Mi Rae była niezbyt urodziwą dziewczyną, przez co stała się nieśmiała. Gdy chodziła do szkoły, wiele osób z tego powodu ją wyśmiewało i prześladowało. Obecnie Kang Mi Rae przeszła operację plastyczną i stała się piękną dziewczyną, jednakże jej nieśmiałość nie odeszła wraz z brzydotą. Dziewczyna zaczyna właśnie swój pierwszy rok na studiach, a wraz z nim powracają koszmary z przeszłości. Ludzie zaczynają nazywać ją “Pięknością z Gangnam”, które to określenie dotyczy kobiet, które stały się piękne wskutek operacji plastycznych. Na tę samą uczelnię uczęszcza Kyung Seok, który to nie ocenia ludzi po wyglądzie, a po ich charakterze. Wkrótce Kyung Seok zaczyna czuć coś do Kang Mi Rae. Drama jest adaptacją komiksu internetowego pt. “Nae IDneun Gangnammiin”, autorstwa Gi Maeng Gi.

Powiązane Odcinki

My ID Is Gangnam Beauty 07 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 3 lata temu

My ID Is Gangnam Beauty 09 PL

Opublikowane przez: Retro Wydano: 3 lata temu

Komentarz