My ID Is Gangnam Beauty 08 PL

Drama Sub Dodany dnia 4 marca, 2021 · ? views · Dodał Retro · Seria My ID Is Gangnam Beauty

Expand
Turn Off Light

Download My ID Is Gangnam Beauty 08 PL, Watch My ID Is Gangnam Beauty 08 PL, don't forget to click on the like and share button. Series My ID Is Gangnam Beauty always updated at Centrum-Dramy.pl. Don't forget to watch other series updates.

Oglądaj My ID Is Gangnam Beauty po Polsku! Dramy Online PL HD.

My ID Is Gangnam Beauty

My ID Is Gangnam Beauty

Nae IDneun Gangnammiin , Gangnam Beauty , ID: Gangnam Beauty , Nae Aidineun Gangnammiin
Rating 8.2
Status: Completed Network: Released: Jul 27, 2018 - Sep 15, 2018 Duration: 60 min. Country: Type: Drama Episodes: 16 Director: Casts: , , , , ,
Kang Mi Rae była niezbyt urodziwą dziewczyną, przez co stała się nieśmiała. Gdy chodziła do szkoły, wiele osób z tego powodu ją wyśmiewało i prześladowało. Obecnie Kang Mi Rae przeszła operację plastyczną i stała się piękną dziewczyną, jednakże jej nieśmiałość nie odeszła wraz z brzydotą. Dziewczyna zaczyna właśnie swój pierwszy rok na studiach, a wraz z nim powracają koszmary z przeszłości. Ludzie zaczynają nazywać ją “Pięknością z Gangnam”, które to określenie dotyczy kobiet, które stały się piękne wskutek operacji plastycznych. Na tę samą uczelnię uczęszcza Kyung Seok, który to nie ocenia ludzi po wyglądzie, a po ich charakterze. Wkrótce Kyung Seok zaczyna czuć coś do Kang Mi Rae. Drama jest adaptacją komiksu internetowego pt. “Nae IDneun Gangnammiin”, autorstwa Gi Maeng Gi.

Related Episodes

My ID Is Gangnam Beauty 07 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 2 lata temu

My ID Is Gangnam Beauty 09 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 2 lata temu

Comment