Switch Mode

Green Door 01 PL

Drama Sub Dodany dnia 22 marca, 2024 · ? views · Dodał Enigma · Seria Green Door

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz Green Door 01 PL, obejrzyj Green Door 01 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Green Door zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Green Door

Green Door

Soul Prisoner Simon, Hun Qiu Xi Men, Hun Chiu Hsi Men, 魂囚西门
Ocena 7.6
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Feb 16, 2019 - Mar 16, 2019 Czas trwania: 50 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 6 Obsada: , , , , ,
Wei Song Yan wraca ze Stanów Zjednoczonych, aby otworzyć na Tajwanie klinikę psychologiczną o nazwie Green Door. Jego skrupulatne sposoby działania i zasady stają na drodze do sukcesu Green Door, mimo że jego dziewczyna, Hong Yu Mei, kieruje klientów do niego. Pierwsi klienci, których zdobywa bez pomocy Yu Mei, okazują się jednak duchami: duchem młodej dziewczyny z przyszłości, który pojawia się tylko w lustrach, duchem gangstera, który jest obecnie uwięziony w ciele Yu Xiu Qi i duch, który nie może odejść od wspomnień z przeszłości. Wei Song Yan próbuje pomóc duchom przeszłości, teraźniejszości i przyszłości; będąc prześladowanym przez traumy własnego życia.

Related Episodes

Green Door 02 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 4 tygodnie temu

Comment