Switch Mode

Here We Meet Again 32 PL

Drama Sub Dodany dnia 20 grudnia, 2023 · ? views · Dodał Retro · Seria Here We Meet Again

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz Here We Meet Again 32 PL, obejrzyj Here We Meet Again 32 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Here We Meet Again zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Here We Meet Again

Here We Meet Again

San Fen Ye
Ocena 8.3
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: May 22, 2023 - Jun 6, 2023 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 32 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Xiang Yuan (Janice Wu) jest popularną blogerką zajmującą się tematyką gier, za to prywatnie jest wnuczką właściciela firmy Velin zajmującej się sprzedażą nawigacji samochodowej. Firma kiepsko sobie radzi, więc dziewczyna obiecuje, że pomoże zwiększyć firmie udział w rynku, a w zamian dziadek przestanie zmuszać ją do małżeństwa. Gdy Xiang Yuan zaczyna nową pracę, okazuje się, że w tym samym biurze pracuje Xu Yanshi - jej obiekt westchnień z czasów liceum, który przez nią musiał przenieść się do innej szkoły. Czy ta dwójka będzie potrafiła oddzielić pracę od spraw prywatnych, a może ponowne spotkanie zaowocuje kolejną falą uczuć?

Related Episodes

Here We Meet Again 31 PL

Dodał: Retro Dodany dnia: 4 miesiące temu

Comment