Switch Mode

Hotel del Luna 04 PL

Drama Sub Dodany dnia 28 sierpnia, 2023 · ? views · Dodał Enigma · Seria Hotel del Luna

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz Hotel del Luna 04 PL, obejrzyj Hotel del Luna 04 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria Hotel del Luna zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Hotel del Luna

Hotel del Luna

Hotel Delluna
Ocena 8.7
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Jul 13, 2019 - Sep 1, 2019 Czas trwania: 1 hr. 20 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Hotel del Luna 호텔 델루나 / Hotel Delluna Co, jeśli istnieje niezwykły hotel, o którym nikt nie wie? Miejsce, gdzie wszystko jest możliwe? Hotel del Luna położony jest w centrum Seulu, a swym wyglądem z zewnątrz nie przyciąga uwagi okolicznych mieszkańców. Dyrektorka hotelu, Jang Man Wol, jest wyniosłą, a zarazem piękną kobietą. Znana jest również z tego, że jest kapryśna, chciwa i łatwo wpada w gniew. Jednak nikt nie wie, że została uwięziona w tym hotelu, ponieważ wiele lat temu popełniła wielki błąd. Goo Chan Sung to elitarny hotelarz, który jest opanowanym perfekcjonistą o miękkim sercu. Wcześniej pracował w międzynarodowej sieci hotelarskiej, gdzie był najmłodszym w historii asystentem. Los chciał, że z powodu nieoczekiwanych wydarzeń zaczyna on pracę na stanowisku menadżera w Hotelu del Luna. Jak Chan Sung odnajdzie się w nowej pracy, zwłaszcza że gośćmi hotelu są duchy??

Related Episodes

Hotel del Luna 03 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 8 miesięcy temu

Hotel del Luna 05 PL

Dodał: Enigma Dodany dnia: 8 miesięcy temu

Comment