Switch Mode

Hotel del Luna 05 PL

Drama Sub Wydano 29 sierpnia, 2023 · ? views · Opublikowane przez Enigma · Serial Hotel del Luna

Rozwiń
Wyłącz Światło

Pobierz Hotel del Luna 05 PL, Oglądaj Hotel del Luna 05 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Serial Hotel del Luna zawsze aktualizowany na stronie Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij oglądać aktualizacji innych seriali.

Hotel del Luna

Hotel del Luna

Hotel Delluna
Ocena 8.7
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 13, 2019 - Sep 1, 2019 Czas trwania: 1 hr. 20 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , ,
Hotel del Luna 호텔 델루나 / Hotel Delluna Co, jeśli istnieje niezwykły hotel, o którym nikt nie wie? Miejsce, gdzie wszystko jest możliwe? Hotel del Luna położony jest w centrum Seulu, a swym wyglądem z zewnątrz nie przyciąga uwagi okolicznych mieszkańców. Dyrektorka hotelu, Jang Man Wol, jest wyniosłą, a zarazem piękną kobietą. Znana jest również z tego, że jest kapryśna, chciwa i łatwo wpada w gniew. Jednak nikt nie wie, że została uwięziona w tym hotelu, ponieważ wiele lat temu popełniła wielki błąd. Goo Chan Sung to elitarny hotelarz, który jest opanowanym perfekcjonistą o miękkim sercu. Wcześniej pracował w międzynarodowej sieci hotelarskiej, gdzie był najmłodszym w historii asystentem. Los chciał, że z powodu nieoczekiwanych wydarzeń zaczyna on pracę na stanowisku menadżera w Hotelu del Luna. Jak Chan Sung odnajdzie się w nowej pracy, zwłaszcza że gośćmi hotelu są duchy??

Powiązane Odcinki

Hotel del Luna 04 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 9 miesięcy temu

Hotel del Luna 06 PL

Opublikowane przez: Enigma Wydano: 9 miesięcy temu

Komentarz