Switch Mode

It’s Difficult to Love an Otaku

Movie Sub Dodany dnia 5 marca, 2021 · ? views · Dodał Retro · Seria It’s Difficult to Love an Otaku

Zwiększa
Wyłącz światło
Sklep K-POP-DRAMA-OTAKU!

Pobierz It’s Difficult to Love an Otaku, obejrzyj It’s Difficult to Love an Otaku, nie zapomnij kliknąć przycisku Lubię to i udostępnij. Seria It’s Difficult to Love an Otaku zawsze aktualizowana na Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji serii.

Momose Narumi to 26-letnia otaku. Kiedy dziewczyna zaczyna nową pracę, spotyka w firmie swojego przyjaciela z dzieciństwa, Nifuji Hirotakę. Hirotaka jest przystojny i do tego świetnie radzi sobie w pracy, ale podobnie jak Narumi, również jest otaku. Narumi uwielbia czytać mangi z gatunku BL (Boys’ Love), ale przez jej hobby dziewczynę spotykają w życiu trudności. Kiedy jej chłopak dowiaduje się o upodobaniach dziewczyny, rzuca ją, dlatego Narumi postanawia, że już nikomu nie powie o swojej pasji, a już na pewno nie swojemu kolejnemu partnerowi. Narumi jest w stanie otworzyć się tylko przed Hirotaką, dlatego chłopak proponuje, by zostali parą. Kiedy jednak zaczynają być ze sobą, okazuje się, że ich związek czeka wiele przeszkód.

Film na podstawie mangi „Wotaku ni Koi ha Muzukashii” autorstwa Fujity.

It’s Difficult to Love an Otaku

It’s Difficult to Love an Otaku

Wotaku ni Koi wa Muzukashii , Wotakoi: Love Is Hard for Otaku
Ocena 6.5
Status: Zakończone Czas trwania: 1 hr. 54 min. Kraj: Typ: Movie Odcinek: 1 Obsada: , , , , ,
Momose Narumi to 26-letnia otaku. Kiedy dziewczyna zaczyna nową pracę, spotyka w firmie swojego przyjaciela z dzieciństwa, Nifuji Hirotakę. Hirotaka jest przystojny i do tego świetnie radzi sobie w pracy, ale podobnie jak Narumi, również jest otaku. Narumi uwielbia czytać mangi z gatunku BL (Boys’ Love), ale przez jej hobby dziewczynę spotykają w życiu trudności. Kiedy jej chłopak dowiaduje się o upodobaniach dziewczyny, rzuca ją, dlatego Narumi postanawia, że już nikomu nie powie o swojej pasji, a już na pewno nie swojemu kolejnemu partnerowi. Narumi jest w stanie otworzyć się tylko przed Hirotaką, dlatego chłopak proponuje, by zostali parą. Kiedy jednak zaczynają być ze sobą, okazuje się, że ich związek czeka wiele przeszkód. Film na podstawie mangi „Wotaku ni Koi ha Muzukashii” autorstwa Fujity.

Comment