Ekipa cię wzywa! REKRUTACJA na stanowisko: - Uploader - Reuploader - Administrator - Newsmen/Bloger. kontakt: [email protected]

It’s Difficult to Love an Otaku

Movie Sub Wydany dnia 5 marca, 2021 · ? views · Wysłane przez root · Seria It’s Difficult to Love an Otaku
Rozwij
Wyłącz światło

Pobierz It’s Difficult to Love an Otaku, i Oglądaj It’s Difficult to Love an Otaku, nie zapomnij kliknąć przycisku „Lubię to” i „Udostępnij”. Serie It’s Difficult to Love an Otaku zawsze aktualni Centrum-Dramy.pl. Nie zapomnij obejrzeć aktualizacji innych seriali.

Momose Narumi to 26-letnia otaku. Kiedy dziewczyna zaczyna nową pracę, spotyka w firmie swojego przyjaciela z dzieciństwa, Nifuji Hirotakę. Hirotaka jest przystojny i do tego świetnie radzi sobie w pracy, ale podobnie jak Narumi, również jest otaku. Narumi uwielbia czytać mangi z gatunku BL (Boys’ Love), ale przez jej hobby dziewczynę spotykają w życiu trudności. Kiedy jej chłopak dowiaduje się o upodobaniach dziewczyny, rzuca ją, dlatego Narumi postanawia, że już nikomu nie powie o swojej pasji, a już na pewno nie swojemu kolejnemu partnerowi. Narumi jest w stanie otworzyć się tylko przed Hirotaką, dlatego chłopak proponuje, by zostali parą. Kiedy jednak zaczynają być ze sobą, okazuje się, że ich związek czeka wiele przeszkód.

Film na podstawie mangi „Wotaku ni Koi ha Muzukashii” autorstwa Fujity.

It’s Difficult to Love an Otaku

It’s Difficult to Love an Otaku

Wotaku ni Koi wa Muzukashii , Wotakoi: Love Is Hard for Otaku
Ocena 6.5
Status: Zakończone Trwa: 1 hr. 54 min. Kraj: Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Obsada: , , , , ,
Momose Narumi to 26-letnia otaku. Kiedy dziewczyna zaczyna nową pracę, spotyka w firmie swojego przyjaciela z dzieciństwa, Nifuji Hirotakę. Hirotaka jest przystojny i do tego świetnie radzi sobie w pracy, ale podobnie jak Narumi, również jest otaku. Narumi uwielbia czytać mangi z gatunku BL (Boys’ Love), ale przez jej hobby dziewczynę spotykają w życiu trudności. Kiedy jej chłopak dowiaduje się o upodobaniach dziewczyny, rzuca ją, dlatego Narumi postanawia, że już nikomu nie powie o swojej pasji, a już na pewno nie swojemu kolejnemu partnerowi. Narumi jest w stanie otworzyć się tylko przed Hirotaką, dlatego chłopak proponuje, by zostali parą. Kiedy jednak zaczynają być ze sobą, okazuje się, że ich związek czeka wiele przeszkód. Film na podstawie mangi „Wotaku ni Koi ha Muzukashii” autorstwa Fujity.

Komentarz